Myjka ciśnieniowa

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

paaula190
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2016, 9:49
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: paaula190 » 19 cze 2018, 14:51

Skuteczniejsze są myjki parowe, zużywają przy tym mniej wody, są więc bardziej ekologiczne. Na ogół jednak nią opłaca się takiej kupować, taniej wybrać się do myjni parowej. W Krakowie w IRMAR działa ręczna myjnia parowa, można sprawdzić gdzie - można niej dokładnie wymyć każdy element samochodu.

Galaretka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2017, 10:54
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: Galaretka » 26 cze 2018, 13:09

U nas zawsze stawiało się na Karchera. Bardzo dobrze spisuje się do dzisiaj, więc mogę polecić. Ciśnienie jest wystarczające, żeby umyć nawet podjazd bezproblemowo. Dodatkowo, dają w zestawie fajne akcesoria, dysze różnego rodzaju i kształtu.

majawogrodzie
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:25
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: majawogrodzie » 28 lis 2018, 9:42

Też warto o tym pamiętać, że nie zawsze zakup myjki jest konieczny. W razie jakiś okresowych prac, takich doraźnych warto po prostu myjkę wypożyczyć.

syrtis
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2018, 10:17
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: syrtis » 08 gru 2018, 18:22

Aktualnie, poza sezonem można wyrwać dobrą myjkę w fajnej cenie, np Bosch 06008A7901 wysokociśnieniowy, o mocy 1500W i maksymalnym ciśnieniu pracy 120 barów na sporej przecenie. Sprawna, niezawodna, łatwa w obsłudze, gotowa do pracy w 1 minutę.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: ogrod876 » 31 sty 2019, 10:02

Z opinii, jakie udało mi się sprawdzić, to najlepsze są podobno myjki ciśnieniowe Karcher. Kupić je można w różnych sklepach, ale warto szukać takich miejsc, gdzie te ceny będą najniższe, dlatego serdecznie polecam stronę asc-pro.pl ponieważ tam mają ogromny wybór i najlepsze ceny. Musicie zajrzeć.

KaroKaro28
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:51
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: KaroKaro28 » 06 mar 2019, 12:44

mega fajna opcja ja niestety nie miałam myjki skorzystałam z usług czyszczenie kostki brukowej i byłam mega zadowolona nawet nie spodziewałam się że kostka będzie miała z powrotem tak ładny kolor

koniecznyR
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 lis 2016, 17:12
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: koniecznyR » 18 mar 2019, 9:42

W week wyciągałerm swoją z ryobi, czyściłem sobie auto nią, bardzo dobry produkt, mam ją już drugi sezon chyba i jestem z niej bardzo zadowolony. Poza tym ryobi ma dobre jakościowo narzędzia i nie tylko, wydaje mi się, że warto inwestowac w ich produkty, bo są wytrzymałe.

robofrantoja
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:46
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: robofrantoja » 21 sie 2019, 10:45

koniecznyR pisze:W week wyciągałerm swoją z ryobi, czyściłem sobie auto nią, bardzo dobry produkt, mam ją już drugi sezon chyba i jestem z niej bardzo zadowolony. Poza tym ryobi ma dobre jakościowo narzędzia i nie tylko, wydaje mi się, że warto inwestowac w ich produkty, bo są wytrzymałe.


Hm... Mam wkrętarkę i kosiarkę ryobi, ale jakoś nie wpadłem na to, żeby sprawdzić, czy oni też produkują myjki ciśnieniowe ;) Wkrętarka jest bardzo fajna, a jak Ci się sprawdza myjką. Zastanawiam się, czy sobie takiej nie kupić, bo jednak lepiej umyć auto pod domem niż jeździć za każdym razem na myjnię. No i kostkę i inne rzeczy też ogarnę.

robertosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 kwie 2021, 0:31
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: robertosz » 17 lip 2021, 20:23

Musi być porządnej firmy, bo chińszczyzna długo wam nie posłuzy

ogrodekmojapasja
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 23:36
Re: Myjka ciśnieniowa

autor: ogrodekmojapasja » 27 sie 2021, 13:26

Dokładnie tak.


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

Gotowe projekty domów