Nowoczesna kuchnia

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

menuet
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: menuet » 18 cze 2018, 11:10

Nowoczesna kuchnia musi przede wszystkim być dobrze wyposażona. Zresztą tak samo jak jadalnia - bez tego ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie w nowoczesnym domu. Na pewno przydadzą się Wam więc talerze głębokie: https://bokono.pl/pl/c/Talerze-glebokie/153. Kompletna zastawa w każdym domu to podstawa.

mal-wina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2017, 19:00
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: mal-wina » 19 lip 2018, 12:14

Nie wiem jak u was ale u mnie kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie bo spędzam w niej bardzo dużo czasu. Dlatego bardzo ważne jest aby była funkcjonalna i praktyczna. Warto także pamiętać o zapewnieniu sobie miejsca do pracy. Bardzo pomocne przy aranżacji kuchni mogą być porady z http://www.dessire.pl/o-czym-nalezy-pamietac-urzadzajac-kuchnie/ .

zlotykot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: zlotykot » 24 lip 2018, 7:39

Blat w kuchni robi bardzo dużą robotę dlatego trzeba go odpowiednio dobrać. Ja mam u siebie blat z kamienia w kolorze czarnym - i jestem z niego bardzo zadowolona. Wiem, że firma www.e-stone.pl ma ciekawe propozycje w ofercie jeśli chodzi o blaty. Uważam, że warto się z nimi w tej sprawie skontaktować.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: tulejka » 21 sie 2018, 11:36

Nowoczesna kuchnia to temat raczej dość szeroki, no i raczej związany z indywidualnymi upodobaniami. Na pewno dużą rolę odgrywają nie tylko meble, ale i poszczególne wyposażenie oraz akcesoria, które mogą mieć bardzo nowoczesne kształty. Widać to nawet na przykładzie pojemników na pieczywo: https://fabrykaform.pl/pojemniki-na-pieczywo, a to jeden z podstawowych akcesoriów w każdej kuchni. Takie szczegóły też mają znaczenie.

imin
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 14:45
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: imin » 21 sie 2018, 14:54

sprawdź sobie też fajne oświetlenie do kuchni, z tego co się orientuje aktualnie modne są lampy na kablu ;)

Zami
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Zami » 27 sie 2018, 20:29

My naszą kuchnię skończyliśmy urzadzać w zeszłym tygodniu. W tym musimy kupić wszystkie potrzebne artykuły gospodarstwa domowego i można się wprowadzać. Na jednej ze stron znalazłam sporo artykułów do domu i chyba zamówimy tam wszystko czego nam potrzeba na chwile obecna.

Kreanos
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2018, 7:25
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Kreanos » 28 wrz 2018, 8:37

W takiej nowoczesnej kuchni powinny znaleźć się np Hokery kuchenne, chodzi mi o coś takiego: wysokie krzesła z charakterystycznymi siedziskami. Sam zakupiłem do siebie w trakcie ostatniego remontu takie coś i mogę w 100 procentach polecić.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: kordoba » 09 paź 2018, 16:35

W internecie można kupić naprawdę świetne elementy do wyposażenia każdego domu. Wystarczy choćby rzucić okiem na wyposażenie domu w sklepach internetowych. Zdecydowanie jest w czym wybierać - w ofercie mają najróżniejsze akcesoria do każdego domu czy mieszkania. Myślę, że będzie to dobre miejsce na zakupy.

Gastar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2018, 8:57
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Gastar » 29 paź 2018, 9:02

Cześć, zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem będzie taka kuchnia w stylu wiejskim, uważacie że wygląda takie coś ładnie ? Chciałbym poznać opinie też ludzi , którzy znają się na rzeczy, może podpowiedzą co by warto zmienić ewentualnie :) Z góry dzięki za informacje.

karmelia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:24
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: karmelia » 25 lis 2018, 23:26

Do nowoczesnej kuchni na pewno świetnie wpasują się takie porcelanowe komplety naczyń. Mnie tak bardzo przypadły do gustu, że z chęcią kupiłabym niemal każdy z nich. ;)

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: ogrod876 » 10 gru 2018, 16:19

Do nowoczesnej kuchni idealnie będę pasowały takie krzesła. Strona jest dość popularna, jeśli chodzi o to, co zdążyłam zauważyć. Mają też dobre opinie w kwestii jakości swoich mebli, więc myślę, że można śmiało coś dla siebie zamawiać.

vega195
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 17 lis 2016, 9:43
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: vega195 » 26 gru 2018, 15:51

Nowocześnie urządzone kuchnie są obecnie dość modne i słusznie, są bowiem bardzo eleganckie i funkcjonalne. W takich kuchniach najlepiej sprawdzają się minimalistyczne meble, w Poznaniu powinni takie mieć w BlackArt, wykonują je też na wymiar, co do kuchni jets świetnym pomysłem.

urzędnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: urzędnik » 06 sty 2019, 20:29

Jeżeli chodzi o nowoczesną kuchnię to polecam Ci konglomerat. Takie konglomerat blaty bardzo dobrze się prezentują w każdej kuchni i z pewnością bardzo Ci się spodobają u Ciebie. Warto będzie się nad nimi zastanowić.

omel33
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: omel33 » 16 sty 2019, 17:38

Chciałbym Wam polecić strone https://duka.com/pl/agd/tostery. Znajdziecie na niej różnego rodzaju asortyment, wyposażenie do kuchnii w naprawde przystępnych cenach. Moim zdaniem mają najlepszą ofertę w sieci, poniewaz produkty są wysokiej jakości i w dobrej cenie.

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: karna » 17 sty 2019, 8:53

Rzeczy w Duka są bardzo drogie. Nie wiem, czy są warte swojej ceny.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości

Gotowe projekty domów