Agregat prądotwórczy na budowę

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Agregat prądotwórczy na budowę

autor: K@linka » 23 kwie 2016, 17:58

Czeka nas budowa z agregatem prądotwórczym. Może udzielicie nam kilka rad? Jesteśmy ZIELONI w tej kwestii.Gdzie najlepiej kupować, jakie są ceny, jakie musiałby mieć parametry? Pzdr

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: tetate » 25 kwie 2016, 10:05

Wszystko jest zależne od tego jakie urządzenia ma obsługiwać ten agregat. Najlepiej jest podliczyć moc jaka będzie Ci potrzebna a następnie kupić odpowiednie urządzenie.
Ogólnie nie ma sensu pytać bo po pierwsze nikt cie nie opisze jakiego sprzetu uzywał, jakiej mocy itd a po drugie każdy bedzie chwalił to co ma. Wpisz w google ranking agregatów i bedziesz mial najlepsze wyniki ktore mozesz dopasować do swoich potrzeb i budzetu.

Mam jednak jedną radę. Polecam zakupić generator prądu w większym markecie. Jak na przyklad Leroy Merlin. Z tego powodu, ze masz tam gwarancję od ręki. A ma to ogromne znaczenie przy budowie jeśli Ci się sprzęt popsuje z dnia na dzień ( ekipa przecież nie będzie czekała).
Ostatnio zmieniony 12 gru 2022, 12:59 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

jonybrawo
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2016, 7:42
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: jonybrawo » 26 kwie 2016, 13:37

Dobrze, że akurat ktoś napisał o agregacie, bo sam bym takiego potrzebował. Chodzi o to, że miałem agregat Mitsubishi, ale transportując go z domu na budowę uległ samozapłonowi, co mnie skutecznie zniechęciło do używania takich urządzeń. No niestety, ale sytuacja zmusiła mnie i właśnie potrzebuję jakiegoś. Możecie coś polecić z własnego użytku? Ludzie z tej dystrybucji mogą w praktyce nie wiedzieć wiele o niektórych produktach, a jednak wolę bazować na opiniach osób, które już w jakiś sposób uzytkowały dany sprzęt.

Rudee
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2015, 20:14
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: Rudee » 08 maja 2016, 12:35

słuchaj z tego co ja sie orientuję, to agregaty kruzer sa dobre i w przystępnej cenie. W sumie to dobra jakość, dobrze wykonane, Także sprawdź je, wiem ze mozna je spokojnie znaleźć w markecie budowlanym!

TomDrewTarTak
Aktywny
Aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2016, 10:32
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: TomDrewTarTak » 09 maja 2016, 8:19

W zasadzie to warto byłoby zacząć od podania i ustalenia budżetu jaki posiadasz na ten cel i dopiero wtedy będziemy mogli pomóc,doradzić na forum. Warto poszukać rzecz jasna w dobrych sklepach internetowych,znajdziesz tam największy wybór.

michalnalepa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:09
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: michalnalepa » 11 paź 2018, 13:46

Wszystko tak naprawdę zależy jakie elektronarzędzia będziesz wykorzystywał na budowie, ponieważ niektórych nie można zasilać agregatem trójfazowym ze względu na możliwą awarię. Jeśli korzystasz z szlifierki, wiertarki to do podstawowego zasilania dobrze sprawdzi się agregat prądotwórczy marki Barracuda 10 kW

BioArt
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 20 mar 2018, 13:06
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: BioArt » 15 paź 2018, 9:32

Tutaj pełna zgoda, według mnie również najbardziej istotną kwestią jest budżet bo samych agregatów prądotwórczych oraz ich modeli masz co najmniej kilka i to tych dobrych, godnych polecenia.

viki42
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: viki42 » 06 mar 2019, 14:34

Popieram. Wszystko zależy od tego jaki agregat Ci potrzebny - o jakich parametrach. No i od tego jaki masz budżet. Ale tak na szybko mogę podać Ci namiary na ten sklep na PW. Spory wybór jeśli chodzi o agregaty, a i ceny dobre.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: kordoba » 02 kwie 2019, 8:43

Wiem, że w Budmar MB mają szeroki wybór. Zarówno agregatów jednofazowych, jak i trójfazowych. Myślę, że jeśli chodzi o wybór konkretnego urządzenia to najlepiej podpytać bezpośrednio w sklepie. Fachowiec będzie potrafił doradzić optymalne rozwiązanie.

lipka75
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2019, 6:50
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: lipka75 » 09 kwie 2019, 6:56

w moim przypadku bardzo dobrze radzi sobie agregat Dedry.

DariuSz33
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2019, 12:10
Re: Agregat prądotwórczy na budowę

autor: DariuSz33 » 20 sie 2019, 12:13

Jak będziecie chcieli go wynająć to warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Drial która umożliwi Wam ich wzięcie na czas jaki będzie potrzebny, ceny są dobre i co najważniejsze nie będziecie musieli za to przepłacać bo zakup i późniejszy serwis to też nie są wcale małe pieniądze.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów