Rabata kamienna

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

Fazi5
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2018, 23:52
Rabata kamienna

autor: Fazi5 » 21 sie 2018, 23:57

Witam wszystkich

Na wstępie powiem, że jestem totalnym żółtodziobem w pracach budowlanych. Postanowiłem ostatnio że chciałbym na działce zrobić sobie taki mały krąg lub plac wysypany kamyszkami i obsadzony roslinami. Po prodtu taką małą kamienną rabate w trawniku. Chce to oddzielic od trawy jakaś kostką. ( brukową lub granitową).Za pomocą tego wyznacze ksztalt. Moje pytanie brzmi czy takie cos wystarczy kłaść na suchy beton? Ktos może mi krok po kroku opowiedzieć jak to powinno przebiegać? Do tego potrzebna bedzie pewnie nie duża ilosc piachu..Czy kupie piasek workowany?jezeli tak to jaki? Prosze o wskazówki odnośnie polozenia granicy z jednego pasa kostki brukowej lub granitowej i ktorą do tego polecacie. Mysle ze nie jest to jakos trudne i dam rade zrobić to sam.Prosze o wskazowki
pozdrawiam

Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów