Wiesiołek – źródło leczniczego oleju i ozdoba rabat. Uprawa i zastosowanie

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wiesiołek – źródło leczniczego oleju i ozdoba rabat. Uprawa i zastosowanie

autor: Redakcja » 30 lip 2018, 15:52

Wiesiołek to roślina, która może być prawdziwą ozdobą rabat, a przy tym dostarcza jednego z cenniejszych olejów, stosowanych w medycynie i kosmetyce. Wiesiołek – źródło leczniczego oleju i ozdoba rabat. Uprawa i zastosowanie >>
Redakcja

blondyneczka_84
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2016, 7:54
Wiesiołek – źródło leczniczego oleju i ozdoba rabat. Uprawa i zastosowanie

autor: blondyneczka_84 » 30 lip 2018, 15:52

Akurat mnie wiesiołek wyglądem nie zachwyca. Natomiast zachwycają mnie jego właściwości. Polecam stosowanie oleju codziennie (ja stosuję kapsułki polskiego Gala). Już po kilku tygodniach poczujecie się lepiej, zniknie napięcie przedmiesiączkowe, spadnie poziom złego cholesterolu, przestaną wypadać włosy. Wiesiołek ma bardzo dużo właściwości prozdrowotnych.

ciżemka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2017, 12:18
Re: Wiesiołek – źródło leczniczego oleju i ozdoba rabat. Uprawa i zastosowanie

autor: ciżemka » 11 cze 2019, 16:54

blondyneczka_84 pisze:Akurat mnie wiesiołek wyglądem nie zachwyca. Natomiast zachwycają mnie jego właściwości. Polecam stosowanie oleju codziennie (ja stosuję kapsułki polskiego Gala). Już po kilku tygodniach poczujecie się lepiej, zniknie napięcie przedmiesiączkowe, spadnie poziom złego cholesterolu, przestaną wypadać włosy. Wiesiołek ma bardzo dużo właściwości prozdrowotnych.



Miałam dokładnie te same kapsułki z wiesiołkiem i potwierdzam znakomite działanie na skórę i włosy.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Wiesiołek – źródło leczniczego oleju i ozdoba rabat. Uprawa i zastosowanie

autor: gardenrun » 08 lip 2019, 11:10

Moi rodzice mieli kiedyś hopla na punkcie wiesiołka, ale już im przeszło.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sogou web spider i 81 gości

Gotowe projekty domów