Usługi kurierskie

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać trawnik, jak go założyć i pielęgnować oraz jak walczyć z chwastami na trawniku, zapraszamy do tego działu. Porady na temat trawników z rolki i siewu, ich utrzymania i właściwej pielęgnacji.

Moderator: wika001

michalek85
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2017, 15:03
Usługi kurierskie

autor: michalek85 » 13 lip 2018, 20:59

jak wysłać trawnik? Dobrym pomysłem bedzie wysłanie za pomoca kuriera? Jakie max gabaryty przewożą firmy? Myśle ze jesli dobrze s[pakuje to nie powinno byc z tym zadnych problemów. co sadziecie?

opusad
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:00
Re: usługi kurierskie

autor: opusad » 28 lip 2018, 13:43

pewnie że nie będzie problemu,gabaryty są duże, a ile chcesz wysłać w kilogramach? Jak masz taki punkt u siebie w mieście, podejdz tam i oni Ci wszystko powiedzą, nawet wysla tą paczke w korzystnej cenie :) nie bedziesz musiała zamawiać kuriera. Ja przez taką firmę wysyłam i odbieram paczki.

Bnedykt33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:13
Re: usługi kurierskie

autor: Bnedykt33 » 08 sie 2018, 12:23

Moja żona wybiera kuriera przez sendello.pl/zamow-kuriera . Jest zadowolona , tania wysyłka i wszystko dochodzi na czas :D

ogrodek
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 06 sie 2018, 19:06
Re: usługi kurierskie

autor: ogrodek » 25 sie 2018, 9:43

Firm kurierskich jest naprawde duzo. Mozna w nich przebierac. Sprawdzona szybko dostarczy nasza paczke na miejsce. Wiem, ze mozna skorzystac z opcji Śledź przesyłkę poczty polskiej na Ceneo.pl. Wysylacie paczki przez poczte polska? Mozna to robic bardzo szybko i wygodnie.

zielonogrod
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2018, 11:38
Re: usługi kurierskie

autor: zielonogrod » 04 wrz 2018, 11:41

A nie lepiej zadzwonić do firmy sprzedające trawniki? Oni najlepiej wiedzą, z usług którego kuriera najbezpieczniej skorzystać?

ogrodnicka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2018, 21:40
Re: usługi kurierskie

autor: ogrodnicka » 06 wrz 2018, 23:08

Coraz więcej firm kurierskich to i więcej zdań, na pewno nie zaszkodzi przejrzeć opinii innych na ich temat.

adik356
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:44
Re: usługi kurierskie

autor: adik356 » 22 mar 2019, 14:57

Z racji tego że moi rodzice prowadzą firmę to wysyłamy dość dużo paczek i przesyłek. Przez te lata ostatnie korzystaliśmy z wielu firm świadczących usługi transportowe, jedne się nie nadawały a inne były zadowalające. Teraz korzystamy z AW-Polska i jak do tej pory to jedna z najlepszych firm kurierskich. Przyjmują paczki o niestandardowych wymiarach, oferują transport morski, lotniczy i drogowy. W kraju i za granicą. Wyróżnia ich indywidualne podejście do każdego klienta.


Wróć do „Trawniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 35 gości

Gotowe projekty domów