Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

lidiaa851
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 24 maja 2016, 12:06
Kontaktowanie:
Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: lidiaa851 » 03 gru 2016, 14:19

Waszym zdaniem do kuchni lepiej kupić gotowe meble, czy zamówić meble na wymiar?

rodmech
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2016, 7:28
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: rodmech » 05 gru 2016, 7:44

Nie są drogie?

paaula190
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2016, 9:49
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: paaula190 » 05 gru 2016, 12:00

Myślę, że do kuchni najlepiej zamówić meble na wymiar, chociażby z tego powodu, że można je idealnie dopasować do wnętrza (w przypadku mniejszych kuchni to dość istotne), można je też modyfikować według własnych potrzeb. Takie meble są co prawda droższe od gotowych, ale moim zdaniem to opłacalny zakup. W Poznaniu zerknijcie na meble BlackArt - widziałam tam bardzo ładne meble kuchenne na wymiar, klasyczne i nowoczesne.

adamooq
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2016, 10:43
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: adamooq » 14 gru 2016, 14:45

Do kuchni najlepiej nadają się meble na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość wykorzystać dokładniej miejsce i dopasować meble do wymiarów naszej kuchni. U siebie też zainwestowałem w meble na zamówienie. Wzorowałem się na meblach z ikea ale tamte były w złych wymiarach. Meble zamówiłem w firmie Zumar, którą polecił mi znajomy i jestem zadowolony.

vega195
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 17 lis 2016, 9:43
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: vega195 » 20 gru 2016, 15:05

Z pewnością meble na wymiar są lepszą opcją, niż gotowy zestaw ze sklepu, ale to kosztowne rozwiązanie, warto jednak je rozważyć, choćby ze względu na lepszą jakość wykonania takich mebli, lepsze materiały i fakt, że można je idealnie dopasować do każdego wnętrza. Ja jednak wolę kupić gotowe meble, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na coś innego.

ola56
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2016, 10:21
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: ola56 » 06 sty 2017, 12:57

ja swoje meble mam na wymiar z firmy Lamix i powiem Wam, że sa bez porównania z tymi gotowymi jakie maiłam wcześniej przed remontem, te są idealnie dopasowane do wnętrza i przede wszystkim dopasowane do nas, do naszych potrzeb, mam gdzie schować miotłę, środki czystości w dużych butelkach, czy wodę mineralną a wcześniej mi się to nigdzie nie mieściło

sloniqer
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2017, 18:14
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: sloniqer » 06 sty 2017, 19:09

ja uważam, że na wymiar będą lepsze jeśli chcemy miec zagospodarowną maksymalną ilość miejsca w kuchni tak jak to teraz jest modne.

ignacyy91
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2015, 13:46
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: ignacyy91 » 04 paź 2017, 10:39

lidiaa851 pisze:Waszym zdaniem do kuchni lepiej kupić gotowe meble, czy zamówić meble na wymiar?


Do małej kuchni wybrałabym meble na wymiar (łatwiej dopasować je do wnętrza), najlepiej w minimalistycznym stylu (optycznie powiększają wnętrze), natomiast do większej gotowe meble - polecam takie w nowoczesnej stylistyce, są najbardziej estetyczne. Jakby co, to w Poznaniu świetne meble kuchenne widziałam w BlackArt, gotowe, jak i takie na wymiar - wykonanie jest solidne, a materiały dobrej jakości.

PawełNM
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: PawełNM » 29 gru 2017, 13:06

Osobiście dużo chętniej wybrałbym meble kuchenne, wykonywane na wymiar. Co więcej, nawet udało mi się znaleźć bardzo ciekawą ofertę mebli angielskich na kuchnieangielskie.com.pl. Są one niezwykle starannie wykonane, przy czym cechuje ze zarówno ciekawa, pełna elegancji stylistyka, a przy tym to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Za jego sprawą bowiem można optymalnie wykorzystać powierzchnię kuchni.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: tulejka » 08 sty 2018, 8:12

Zależy jaka to kuchnia, jakie wymiary i jakie potrzeby. Na wymiar pod wieloma względami będą lepsze, ale i też droższe.

marek_ch
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 lis 2017, 16:35
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: marek_ch » 29 sty 2018, 17:38

Na wymiar, zdecydowanie! Świetną ofertą posiadają warszawskie salony nolte-kueche.pl :-). Oferują niemieckie kuchnie Nolte Kuchen, na które udzielane jest aż 5 lat gwarancji!

leo12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2017, 17:35
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: leo12 » 29 sty 2018, 20:05

A to będziecie na kredyty zamawiać? Ja bym chętnie wziął nowe meble kuchenne, ale wiadomo jak jest z kasą. Wcale nie tak prosto. Jeszcze teraz czekam na odpowiedź tego typu w jednej sprawie. Może wtedy, jak otrzymam odszkodowanie to się zdecyduję.

Awatar użytkownika
Tracks
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: Tracks » 07 maja 2018, 13:09

Ja mam u siebie meble na wymiar od firmy JOPP Design i muszę przyznać, że wyglądają one wręcz doskonale. W dodatku są bardzo solidnie wykonane, co mnie dodatkowo cieszy ;) Śmiało je mogę polecić.

ada1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2018, 20:26
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: ada1986 » 08 maja 2018, 20:32

Jeżeli chodzi o meble kuchenne to zdecydowanie na wymiar ponieważ tylko takie pozwalają wykorzystać w 100% przestrzeń w kuchni.

ignacyy91
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2015, 13:46
Kontaktowanie:
Re: Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?

autor: ignacyy91 » 08 lip 2018, 15:10

Przecież meble na wymiar są znacznie droższe. Moim zdaniem są nieopłacalne, chyba, że ma się niewymiarową kuchnię i gotowe meble po prostu nie pasują. Jeśli kuchnia jest większa, to warto pomyśleć nad niewielkim stołem i paroma krzesłami.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości

Gotowe projekty domów