Zakładanie Ogrodu

Jeśli myślisz o projekcie ogrodu, tutaj możesz zapoznać się z opiniami na temat projektantów. A może szukasz informacji o firmach działających w Twojej okolicy lub zleciłeś projekt ogrodu i chcesz się podzielić opinią o jego autorze? Zapraszamy.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
wagner-kasia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 17 cze 2015, 13:59
Zakładanie Ogrodu

autor: wagner-kasia » 26 sty 2017, 8:22

Witam serdecznie! Niedawno wprowadziłam się do mojego własnego domku, który odziedziczyłam po mojej babci. Dom jest wykończony i nie trzeba wykonywać żadnych prac. Natomiast o wiele gorzej rzecz ma się z "terenem ogrodowym". Należy jeszcze raz założyć ogród. Tutaj chciałabym jednak z tym problemem zwrócić się do specjalisty. Czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy: piniogrod.net? Będę wdzięczna za opinię. Podczas kontaktu telefonicznego, odniosłam bardzo profesjonalnej.

elecyjwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 mar 2017, 7:25
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: elecyjwa » 27 mar 2017, 8:15

To zdecydowanie trudne zadanie.

elkomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2017, 15:48
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: elkomi » 22 wrz 2017, 12:39

Niezłe opcje na zakładanie ogrodu daliście. Jak dla mnie rewelacja !

BioArt
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 20 mar 2018, 13:06
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: BioArt » 20 mar 2018, 13:39

Akurat tej firmy nie znam, natomiast jeżeli szukasz porad, wskazówek czy generalnie pomocy podczas projektowania swojego ogrodu to zerknij d nas, właśnie to jest naszą specjalizacją.

Marionetka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 gru 2015, 13:09
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: Marionetka » 16 cze 2018, 6:14

Ja bym się na twoim miejscu zgłosiła do firmy która zajmuje się projektowaniem zieleni, my jak się wprowadzaliśmy do domu to korzystaliśmy z usług adeko-projekt.pl - ja się po prostu na takich rzeczach nie znam, nie mam też takiej przestrzennej wyobraźni się wolałam to oddać fachowcom którzy zrobią to dobrze i się nie zawiodłam

marcela92
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 27 lis 2017, 10:46
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: marcela92 » 26 cze 2018, 15:01

Usługi ogrodnicze w Elblągu - kalina. Firma naprawdę daje rade być na czasie, cechuje ją również niezwykła rzetelność oraz empatia do swoich klientów. :) bardzo miło mi się z nimi współpracowało więc i śmiało mogę ich polecić.

Glipka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2016, 14:05
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: Glipka » 03 sie 2018, 19:58

W województwie mazowieckim działa firma ŻAK, która zajmuje się profesjonalnie wykonywaniem projektów oraz realizacją ogrodów. Mają bardzo szeroki wachlarz usług, więc będą w stanie zagwarantować ci, że wykonają wszystko na najwyższym poziomie od A do Z. Całą ofertę znajdziesz na stronie: zakogrody.pl. Oprócz wymienionych czynności, zajmują się także brukarstwem, systemami nawadniającymi, małą architekturą i wiele wiele innych. Warto się na nich zdać, gdy chcesz się cieszyć pięknym ogrodem.

arecki_80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 01 kwie 2014, 14:41
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: arecki_80 » 15 sie 2018, 14:20

Jeżeli chodzi o okołowarszawkie firmy to zdecydowanie mogę polecić z Wołomina Multi-Projekt. Fachowa firma, z własnym sprzętem, doświadczeniem. Wykonują najpierw oczywiście projekt, do tego potem jest realizacja. Sama współpraca bardzo fajna od początku do końca. Nie mam zastrzeżeń. Warto zajrzeć na ich stronę www, tak są widoczne realizacje.

BioArt
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 20 mar 2018, 13:06
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: BioArt » 15 paź 2018, 9:19

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli watek jest aktualny oraz zaglądasz na forum to koniecznie daj znać jak w chwili obecnej wygląda sytuacja oraz na jaką firmę ostatecznie padł wybór :)

B4si4
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2018, 8:35
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: B4si4 » 20 lis 2018, 12:00

Po zakończeniu prac budowlanych założenie ogrodu zleciłem firmie ogrodniczej Ponadczasowe Ogrody - http://ponadczasowe-ogrody.pl/. Na początku zaprojektowali ogród a po mojej akceptacji ekipa zabrała się do pracy. Po około 2 tygodniach ogród był już prawie skończony. Teren był wyrównany, rośliny zasadzone a trawa posiana. Byłem bardzo zadowolony z pracy, dlatego zleciłem im też pracę związane z pielęgnacją ogrodu jak koszenie, plewienie, przycinanie roślin itp. Teraz mam piękny ogród, który cały rok wygląda pięknie dzięki pielęgnacji przez specjalistów. Pielęgnacje przeprowadzają co 2 tygodnie chyba, że w lecie gdy trawa rośnie o wiele szybciej.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 10:18 przez B4si4, łącznie zmieniany 1 raz.

joahimmatuszak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 11 lis 2018, 22:56
Re: Zakładanie Ogrodu

autor: joahimmatuszak » 26 lis 2018, 12:58

B4si4 pisze:Po zakończeniu prac budowlanych założenie ogrodu zleciłem firmie ogrodniczej Ponadczasowe Ogrody. Na początku zaprojektowali ogród a po mojej akceptacji ekipa zabrała się do pracy. Po około 2 tygodniach ogród był już prawie skończony. Teren był wyrównany, rośliny zasadzone a trawa posiana. Byłem bardzo zadowolony z pracy, dlatego zleciłem im też pracę związane z pielęgnacją ogrodu jak koszenie, plewienie, przycinanie roślin itp. Teraz mam piękny ogród, który cały rok wygląda pięknie dzięki pielęgnacji przez specjalistów. Pielęgnacje przeprowadzają co 2 tygodnie chyba, że w lecie gdy trawa rośnie o wiele szybciej.


Moim skromnym zdaniem, zakładanie ogrodu, powinniśmy konsultować z profesjonalistami. Na przykład, dobrą praktyką jest korzystanie z usług fachowców. Ja ufam bezgranicznie firmie Ogrody Maskulanis, ale jeśli znacie kogoś innego to również możecie być zadowoleni z pracy, jaką wykonają.


Wróć do „Projektanci ogrodów - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów