[Kraków] Ogród Expert

Jeśli myślisz o projekcie ogrodu, tutaj możesz zapoznać się z opiniami na temat projektantów. A może szukasz informacji o firmach działających w Twojej okolicy lub zleciłeś projekt ogrodu i chcesz się podzielić opinią o jego autorze? Zapraszamy.

Moderator: wika001

adam_krakow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
[Kraków] Ogród Expert

autor: adam_krakow » 03 sie 2015, 23:48

Jak w temacie - polecam firmę Ogród Expert z Krakowa. Oprócz tego, że projektują ogrody to w ofercie mają także późniejszą "opiekę" nad nimi. Super!

xarrac
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 gru 2016, 7:55
Re: [Kraków] Ogród Expert

autor: xarrac » 14 gru 2016, 9:09

Ogród Expert to coś z czym trzeba się zapoznać.

leo12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2017, 17:35
Re: [Kraków] Ogród Expert

autor: leo12 » 14 sty 2018, 19:26

Pewnie to dobra firma. Na pewno lepsza niż ci oszuści, którym wpłaciłem ostatnio pieniądze. Wzięli swoje i się zamknęli. A ja zostałem bez forsy. Na szczęście podowiadywałem się co i jak i mam odpowiednie narzędzia.

B4si4
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2018, 8:35
Re: [Kraków] Ogród Expert

autor: B4si4 » 25 cze 2018, 8:42

Również bardzo dobrą firmą ogrodniczą z Krakowa są Ponadczasowe Ogrody. Firma zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów oraz ich pielęgnacją. Działają na terenie Krakowa i okolic. Więcej informacji oraz zdjęcia z wykonanych projektów znajdziecie na ich stronie.

Katarzyna_12
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:34
Re: [Kraków] Ogród Expert

autor: Katarzyna_12 » 26 lip 2018, 11:58

Ja osobiście polecam tą firmę: Garden My Love.
Pani projektantka wykonywała mój ogród, co prawda nie jest jakiś duży, ale ile pracy w niego włożyła to już tylko ja i ona wiemy. Na prawdę cudotwórczyni i szczerze mogę ją polecić :)


Wróć do „Projektanci ogrodów - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów