Nowoczesne schody wewnętrzne

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Miras79
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2015, 17:03
Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: Miras79 » 22 cze 2018, 7:30

Szukam nowoczesnych schodów wewnętrznych do domu. Jak sądzicie, czy schody drewniane mogą być nowoczesne? Widziałem bardzo ładne realizacje schodów na styl nowoczesny. Co sądzicie o takich schodach?

alutka89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:42
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: alutka89 » 22 cze 2018, 21:11

Pewnie, że tak. Drewniane schody pasują do każdego stylu, nowoczesnego też. Zamawiałam swoje z tego materiału w parkietlux bo na wizualizacji jaką mi zrobiła dekoratorka wnętrz fajnie wyglądały. No i trwałość na lata.

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: espera » 10 sie 2018, 13:37

Jak najbardziej drewno może być nowoczesne. Jak się znajdzie dobrą firmę, to zrobi nawet schody drewniane na zamówienie - moim zdaniem to najlepsza opcja, jeśli naprawdę zależy wam na efekcie "wow". :)

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: tulejka » 21 sie 2018, 11:49

Ja zawsze preferowałam jednak schody drewniane

imin
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 14:45
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: imin » 21 sie 2018, 14:49

mi też najbardziej podobają się drewniane z fajnie zainstalowanym światłem, wyglądają pięknie jak się doda jeszcze obrazy bądź zdjęcia rodzinne to całość wygląda naprawdę stylowo.

Grodzimy_com
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2018, 7:46
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: Grodzimy_com » 22 sie 2018, 8:02

Jeżeli mają być to nowoczesne schody wewnętrzne to polecam albo szklane albo z kamienia naturalnego-- obydwie opcje są drogie jeżeli chodzi o wykonanie, ale na pewno niezwykle efektowne.

michalnalepa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:09
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: michalnalepa » 24 wrz 2018, 11:13

Mi się bardzo podobają schody z buku, są bardzo wytrzymałe, solidne i dobrze się prezentują.


Obrazek
Schody drewniane wewnętrzne MP MAX Zębinowe Proste Buk INOX
źródło: kornik.com.pl

Galaretka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2017, 10:54
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: Galaretka » 24 wrz 2018, 11:38

Mnie zawsze podobały się takie kręte schody, nie koniecznie duże, aczkolwiek lekko zakrzywione. Wiadomo, że trzeba mieć to gdzie wcisnąć, chociaż jest to poniekąd oszczędność miejsca, chociaż nie każdemu to pasuje.

zlotykot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: zlotykot » 04 paź 2018, 10:12

Najlepiej postawić na schody drewniane. Są to przede wszystkim schody ponadczasowe. Bardzo dobrą ofertę na różne drewniane elementy do domu ma stolarnia kraków. Warto się z nimi w tej kwestii skontaktować.

kabix179
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2018, 11:11
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: kabix179 » 28 lut 2019, 12:36

Wreszcie nasze marzenie o remoncie się spełniło i możemy zaczynać działać wewnątrz mieszkania. Zaczęliśmy od schodów i kupiliśmy takie modułowe . Od razu nam się spodobały. Jakość jest naprawdę wysoka a firma ma profesjonalne podejście. Takie coś lubię.

arkop
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 sie 2015, 9:27
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: arkop » 09 lip 2019, 10:18

Możesz też zobaczyć schody od firmy Cora wybór jest duży. Ale wszystko też zależy od koncepcji. Można też skorzystać z pomocy projektanta na pewno coś doradzi i podpowie jakie schody będą pasować do całości wsytroju.

wijka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2017, 20:53
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: wijka » 07 sie 2019, 7:57

Zdecydowanie kamień. Też się zastanawiałam nad drewnem dopóki nie zobaczyłam schodów u znajomych. Z marmuru właśnie. Wzięłam od nich namiar na wykonawcę, firmę Marmur Dulemba i u mnie też oni podjęli się realizacji. I to jakiej. Działali aktywnie na każdym etapie, od projektu, doradztwa aż po finalną realizację. Sama nie miałam pomysłu na to jak te schody mają wyglądać, wybór kamieni jest spory. Na szczęście doradzili, mam położony włoski marmur carrara, w odcieniach szarości. Bardzo dobrze rozświetla moje wnętrza i schody są niekwestionowaną ozdobą całości domu. Polecam!

Ahaza
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2020, 11:59
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: Ahaza » 03 sty 2020, 12:01

Jeśli chodzi o wnętrza to polecam sprawdzić tę strone North&South Home

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: gardenrun » 27 sty 2020, 12:08

Nowoczesne to chyba ruchome musiałyby być :)

arecki_80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 01 kwie 2014, 14:41
Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

autor: arecki_80 » 29 sty 2020, 15:13

Drewniane schody moim zdaniem są jak najbardziej dobre, eleganckie i praktyczne. Warto takie mieć, bo to rozwiązanie na lata. Tu do konserwacji, zabezpieczenia faktycznie lakier Vidaron będzie dobry. Podkreśli naturalny charakter drewna, ochroni przez zniszczeniem


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości

Gotowe projekty domów