wywóz gruzu z posesji Kraków

Wybór nawierzchni ogrodowych jest ogromny ? na co się zdecydować? Jak zaprojektować ścieżki w ogrodzie, jak je wykonać i jak dbać o nawierzchnie? W tym dziale znajdziesz opinie o różnych nawierzchniach i porady jaką wybrać.

Moderator: wika001

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: szmeraczka » 29 cze 2017, 22:45

Witajcie! Po budowie mam sporo gruzu niepotrzebnego jak i odpadów. Potrzebuję to wszystko wywieźć , ale nie bardzo wiem kto sie tym zajmuje. Zależy mi by sprawnie to zrobili i w rozsądnej cenie. Czytałem na necie że ponoć taka firma dpr korzystaliście z ich usług lub kojarzycie ? Poradźcie mi coś ?

wieplchod
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2017, 11:40
Re: wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: wieplchod » 30 cze 2017, 12:11

Wiele firm się tym zajmuje.

PawełNM
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: PawełNM » 28 gru 2017, 9:43

Faktycznie firm o takim profilu działalności na naszym rynku znajdziemy bardzo wiele. Niemniej jednak gdybym sam miał postawić na usługi jakiejś konkretnej, na pewno byłaby to AVIO-STAR działa na naszym rynku od wielu lat, a jej oferta jest bardzo szeroka i obejmuje nie tylko wywóz różnego rodzaju odpadów, ale też np. wynajem różnego rodzaju sprzętu, czy też usługi transportowe. Dodatkowo możemy u nich zamówić kontenery o różnej pojemności.

mochol
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: mochol » 27 maja 2018, 23:13

A tutaj http://www.kontenerserwis.pl/wywoz-smieci-odpadow-gruzu.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Mają bardzo szeroki zakres usług. Zajmują się bowiem między innymi wywozem odpadów czy gruzu. Na stronie są wszelkie niezbędne informacje.

kosmo3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: kosmo3 » 10 cze 2018, 22:39

Trzeba zawsze dobrze rozejrzeć się na rynku, aby wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Na PW daję namiar na firmę, która nie tylko oferuje kontenery, ale również wywozi gruz.

zlotykot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: zlotykot » 07 lip 2018, 8:01

W internecie można znaleźć naprawdę wiele tego typu propozycji więc jest z czego wybierać. Istnieją firmy, które się specjalizują w takich kwestiach jak wywóz gruzu czy też wypożyczenie kontenera na gruz. Jedno i drugie może być bardzo przydatne.

ARtur Szczecin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 21:58
Re: wywóz gruzu z posesji Kraków

autor: ARtur Szczecin » 02 kwie 2020, 22:29

Witam! Jeżeli poszukujecie firmy zajmującej się wywozem ziemi, gruzu lub odpadów polecam firmę Auto-Met. Fachowa obsługa, tanio i szybko.


Wróć do „Nawierzchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów