Ryby w oczku wodnym - karmienie

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Ryby w oczku wodnym - karmienie

autor: Redakcja » 27 maja 2018, 10:54

Aby pływające w naszym oczku wodnym ryby pozostawały zdrowe i prawidłowo się rozwijały niezbędne jest zapewnienie im... Ryby w oczku wodnym - karmienie >>
Redakcja

michal.doz3
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 26 maja 2018, 19:05
Ryby w oczku wodnym - karmienie

autor: michal.doz3 » 27 maja 2018, 10:54

Ja po tym jak dodałem rybki do oczka wodnego to musiałem też dokupić na fulo.pl siatkę bo kot sąsiadów wykazywał nadmierne zainteresowanie nimi

boleborre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 08 lis 2015, 13:46
Re: Ryby w oczku wodnym - karmienie

autor: boleborre » 30 sty 2021, 15:50

Spokojnie można zastosować takie żywe przynęty wędkarskie. Są różne, więc można dopasować. Naturalny pokarm, zdrowy, bez chorób, robaki bardzo żywe, więc rybki na pewno będą w stu procentach zadowolone

malogr
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2021, 6:37
Re: Ryby w oczku wodnym - karmienie

autor: malogr » 02 mar 2021, 6:47

boleborre pisze:Spokojnie można zastosować takie żywe przynęty wędkarskie. Są różne, więc można dopasować. Naturalny pokarm, zdrowy, bez chorób, robaki bardzo żywe, więc rybki na pewno będą w stu procentach zadowolone


My na początku kupowaliśmy specjalny pokarm w sklepie zoologicznym ale nasze rybki raz go jadły raz nie i tylko zanieczyszczał oczko, mąż kupił przynętę w wędkarskim i wcinały aż miło było patrzeć. Teraz karmimy tylko tymi robaczkami :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wazer i 78 gości

Gotowe projekty domów