odpoczynek w górach , akcesoria sportowe

Informacje o targach ogrodniczych, imprezach związanych z ogrodnictwem, wystawach ogrodniczych, kalendarz imprez poświęconych ogrodnictwu i otoczeniu domu. Chcesz się dowiedzieć kiedy odbywają się wystawy kwiatów albo targi ogrodnicze w Twojej okolicy, albo zmieścić informację o ciekawym wydarzeniu ogrodniczym?

Moderator: wika001

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
odpoczynek w górach , akcesoria sportowe

autor: szmeraczka » 26 maja 2017, 17:19

Witajcie! mam takie pytanko gdzie kupujecie wszelkiego rodzaju akcesoria sportowe ? Chodzi mi głównie o plecaki. Wyjeżdżamy niedługo w góry i muszę miec plecak sportowy.Polecacie mi jakiś ? Myślę o adidasie dośc dobra marka i solidna. znalazłam taką hurtownie sportową i nie bardzo wiem na co się zdecydować jaki plecak wybrać . Zerknijcie https://hurtowniasportowa.net/produkty/plecaki/adidas-3 bardzo duży wybór :)

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: odpoczynek w górach , akcesoria sportowe

autor: asianocon » 16 lut 2018, 15:12

Zależy co, ale zdarza mi się. Teraz jestem na etapie wybierania raków, w górach sporo śniegu, ślisko i trzeba zadbać o bezpieczeństwo. Po ostatniej wyprawie, podczas której ciągle się wywracałam, to mój jedyny cel.

torvo010
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 kwie 2018, 9:47
Re: odpoczynek w górach , akcesoria sportowe

autor: torvo010 » 26 maja 2018, 19:00

Przy planowaniu urlopu na pewno warto sprawdzić pogodę, czy tam gdzie jedziemy jest ona dobra. Warto poprzeglądać kamery na http://spotcameras.com/pl by mieć później udany urlop przy słonecznej pogodzie i móc spokojnie wypocząć :D .

Baśka33
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2022, 23:35
Re: odpoczynek w górach , akcesoria sportowe

autor: Baśka33 » 20 wrz 2022, 16:33

Jeżeli lubisz odpoczywać w górach i jeździć na nartach lub desce to polecam okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.


Wróć do „Targi ogrodnicze, ogrodowe, kwiatowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów

cron