Jaki motocykl kupić?

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Jaki motocykl kupić?

autor: Vivre » 21 lut 2018, 12:42

Doradźcie proszę jaki motocykl kupić 18-latkowi, który rozpoczyna swoją "karierę" ze sportem motorowym i w jaki sposób go zabezpieczyć? Głównie chodzi mi o kask, odzież, buty, co konkretnie proponujecie wybrać?

malutkija
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 22 lut 2018, 18:25
Re: Jaki motocykl kupić?

autor: malutkija » 22 lut 2018, 18:32

Ja bym chyba najpierw kupił skuter I sprawdził czy młody jest odpowiedzialny, przestrzega przepisów i nie szaleje na drodze z kolegami. Kask szczękowy wydaje mi sie odpowiedni. Zobacz zresztą tu gmoto.pl/kaski-szczekowe,995/ Masz wybór spory. Młodemu może się nie podobać, ale moim zdaniem głowa musi być bardzo dobrze chroniona.

ramba33
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sie 2017, 20:30
Re: Jaki motocykl kupić?

autor: ramba33 » 20 maja 2018, 19:44

Można zacząć od czegoś mniejszego. Może jakieś enduro 125ka? Motor nie koniecznie musi być nowy. Moim zdaniem warto nawet poszukać czegoś na rynku wtórnym. Przy nauce jazdy na motocyklu podstawą jest odpowiedni strój, a na pewno kask. Ciekawą ofertę ma moto-tour polecana na wielu forach platforma internetowa.

boddekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Jaki motocykl kupić?

autor: boddekk » 01 sie 2018, 16:53

Polecam motocykle z Honda Plaza w Warszawie mają niezłe ceny !

dzialkowicz44
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2022, 21:01
Re: Jaki motocykl kupić?

autor: dzialkowicz44 » 26 sty 2022, 21:14

Mając motocykl koniecznie pamiętajmy też o wymianie olejów oraz filtrów, to również taki sam silnik jak w samochodzie.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów