Inteligentny ogród Domito

Rady i opinie na temat oświetlenia ogrodu. Jakie lampy wybrać? Czym oświetlić elewację? Czy kupić lampy solarne? Informacje na temat różnych typów oświetlenia, ich aranżacji i wydajności.

Moderator: wika001

domito_team
Inteligentny ogród Domito

autor: domito_team » 22 paź 2013, 14:35

Witam,
Wszystkich miłośników wyjątkowych ogrodów, zachęcam do zapoznania się z Domito Garden.

System pomoże Ci pięknie wyeksponować rośliny, drogi wodne lub rzeźby, harmonijnie oświetlić ścieżki i tarasy tworząc przepiękne sceny i kompozycje. Z pomocą Domito Garden wszystko to będzie się włączało automatycznie po wykryciu ruchu, przy określonym stopniu jasności lub o ustalonych porach dnia, miesiąca czy roku. Dodatkowo system Domito pozwoli Ci na stworzenie pięknych scen świetlnych, które uruchomisz za pomocą pilota, panelu naściennego lub komputera czy smartfonu.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z ofertą na www.domito.pl

Vinci Home
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2014, 10:36
Lokalizacja: Izabelin/Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: Vinci Home » 01 lip 2014, 18:55

Inteligentny ogród to nie tylko oświetlenie. To również integracja z alarmem - np. czujniki po wykryciu intruza, zalania, lub pożaru uruchomią pulsację oświetlenia ogrodowego i co zwróci uwagę sąsiadów.
Podgląd kamer - np. sprawdzenie czy rośliny mają się dobrze czy zweryfikowanie tożsamości gościa stojącego przed furtką.
Do tego zarządzanie jakością wody w oczku lub jeziorze, czy choćby integracja z automatyczną kosiarką.
Zainteresowanych zachęcam do zagłębienia się w szczegóły: http://www.vincihome.pl/porady/inteligentny-ogrod/
Masz Pytania? Pisz śmiało!

Vinci Home

Cynober
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2014, 11:00
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: Cynober » 09 wrz 2014, 9:53

Odpowiednie oprawy oświetleniowe to gwarancja użyteczności w długoletniej perspektywie. Nie wiem jak wy, ale ja przekonałam się o tym może nie na własnej skórze, ale na skórze siostry, która pragnęła mieć pomieszczenia z klasą. Odpowiednie zaplecze elektryczne to podstawa funkcjonowania niemalże wszystkich domowych sprzętów, a z czasem te oprawy przeniosły się na przydomowy taras. Wiem, że ona korzystała z opcji marki http://www.algrakrol.pl/, która zapewnia nie tylko źródła światła, ale i jego odpowiednią oprawę. Ja przy najbliższej instalacji jestem gotowa też nawiązać współpracę z nimi. Polecam!

Cynober
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2014, 11:00
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: Cynober » 09 wrz 2014, 9:53

Odpowiednie oprawy oświetleniowe to gwarancja użyteczności w długoletniej perspektywie. Nie wiem jak wy, ale ja przekonałam się o tym może nie na własnej skórze, ale na skórze siostry, która pragnęła mieć pomieszczenia z klasą. Odpowiednie zaplecze elektryczne to podstawa funkcjonowania niemalże wszystkich domowych sprzętów, a z czasem te oprawy przeniosły się na przydomowy taras. Wiem, że ona korzystała z opcji marki http://www.algrakrol.pl/, która zapewnia nie tylko źródła światła, ale i jego odpowiednią oprawę. Ja przy najbliższej instalacji jestem gotowa też nawiązać współpracę z nimi. Polecam!

chrunln
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2017, 7:34
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: chrunln » 24 lut 2017, 8:55

Ciekawe jak to jest zamontowane.

grażka34
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2017, 13:11
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: grażka34 » 29 maja 2017, 11:32

Lampy sadowe, które są dostępne w sklepie internetowym https://www.mrgrow.pl/oswietlenie/lampy-hps-i-mh cieszą się ostatnio co raz większą popularnością, ponieważ są najlepszym rozwiązaniem pod kątem uprawy roślin.

Elasar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2017, 8:15
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: Elasar » 17 paź 2017, 8:17

Ja ze swojej strony polecam zajrzeć na ofertę tej firmy: ferguson-digital.eu mają naprawdę wiele dostępnych różnych systemów inteligentnych do domu i pewnie również do ogrodu :) Korzystałem z ich usług podczas budowy mojego domu i spisali się na medal.

Tergans
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2018, 8:27
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: Tergans » 06 mar 2018, 8:31

Fajnie mieć ogólnie inteligentny budynek systemy można kupić w necie, wystarczy trochę inwencji i do takiego domu podepniemy ogród inteligentny i będzie wszystko jak należy.

OgrodniX36
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2018, 8:27
Re: Inteligentny ogród Domito

autor: OgrodniX36 » 07 maja 2018, 9:24

Jeżeli ktoś decyduje się na instalację systemu inteligentnego domu to warto również pomyśleć o ogrodzie. I tak jak kolega Vinci Home wspomniał to nie tylko oświetlenie ale również alarm, sterowanie bramą, podlewaniem ogrodu itp.


Wróć do „Oświetlenie ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów