Elektronarzędzia

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

oscypek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2018, 21:17
Elektronarzędzia

autor: oscypek » 23 kwie 2018, 21:19

jakie elektronarzęzia przydają się wam w pracy? Zacząłem niedawno biznes jako złota rączka, prace sa różne i trochę brak mi odpowiedniego sprzetu, teraz mam jedno większe zlecenie od znajomego na zrobienie ogrodzenia drewnianego i altany, projekt mniej więcej mam, tylko kwestia docięcia desek a potem skręcenia, w jaka markę warto zainwestowąc, chyba najwygoniej bedzie sprzet kupić na akumulagory

Ekspand_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:13
Re: elektronarzędzia

autor: Ekspand_pl » 24 kwie 2018, 8:57

Na pewno wiertarko wkrętarka akumlatorowa o dużej mocy, z doświadczenia wiem że jest to narzędzie które przydaje się zdecydowanie najbardziej. Może napisz jaki budżet posiadasz i wtedy doradzimy konkretne modele :)

Relka2
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 sty 2019, 18:27
Re: elektronarzędzia

autor: Relka2 » 12 kwie 2019, 10:45

To super biznes, zwłaszcza gdy się ma smykałkę do tego. Widzę, jak mój mąż zamyka się nieraz w swoim warsztacie i niesamowite cuda wychodzą spod jego rąk. Poza tym wszystko w zasadzie umie zrobić w domu. Prawdziwa „złota rączka". Chciałabym kupić mu jakiś prezent, a wiem, że on najbardziej lubi dostawać właśnie narzędzia. Przeglądam w tym celu oferty wkrętarki Bosch. Naprawdę jest w czym wybierać. Czy one różnią się pod względem funkcjonalnym?

Stanislaw33w
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:54
Re: elektronarzędzia

autor: Stanislaw33w » 12 kwie 2019, 10:57

Moim zdaniem narzędzia zawsze są bardzo ważne dla każdego kto ma w swoim domu warsztat.Takie jest moje zdanie.

https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/dom-i-ogrod/
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2019, 12:55 przez Stanislaw33w, łącznie zmieniany 1 raz.

wiku33
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:27
Kontaktowanie:
Re: Elektronarzędzia

autor: wiku33 » 13 kwie 2019, 19:47

Jesli zdecydujesz sie na narzedzia akumulatorowe, to weź pod uwagę, jedna markę, tak, żeby do wszystkich narzędzi pasował ten sam akumulator, wtedy wystarczą Ci 2/3 akumulatory i jedna ładowarka. Bo przy zakupie tego typu narzędzi własnie akumulatory wychodzą najdrożej. Nie zapomnij też o podstawowych narzedziach, jak piły, młotki, dłuta, heble, sa niezbedne w pracy przy drewnie. Ja ostatnio kupuje elektronarzędzia Celmy, klasyczne na kabel. Wiertarka dwubiegowa sprawuje sie bardzo dobrze, wymieniłem tylko szczotki po kilku latach i uchwyt juz jest wyrobiony, ale to od mieszadła, no nie ma lekko :mrgreen:

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Elektronarzędzia

autor: tulejka » 24 kwie 2019, 12:45

Najlepiej chyba poszukać w sklepach, a w internecie także można znaleźć sporo przydatnych informacji.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów