Agrotexim. Urządzanie terenów zielonych

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

ppaolo
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2018, 21:26
Agrotexim. Urządzanie terenów zielonych

autor: ppaolo » 06 kwie 2018, 21:29

Ogrody, Tereny Zieleni - Projektowanie, Utrzymanie Agrotexim. Urządzanie terenów zielonych >>

ppaolo
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 06 kwie 2018, 21:26
Agrotexim. Urządzanie terenów zielonych

autor: ppaolo » 06 kwie 2018, 21:29

Nie polecam ukladania kostki przez tą firmę. Pierwsza rzecz to pomiar przedwykonawczy byl na 160 mkw i na ten metraż zostala przedstawiona oferta, ktorą zaakceptowaliśmy wraz ze wszystkimi dodatowymi ustaleniami. Mimo iz zrezygnowalismy z paru metrow kwadratowych kostki obmiar powykonawczy byl powyzej 220 mkw!!! Wykonawca tlumaczyl sie, że źle zmierzył przed wyceną... A może to było celowe żebym się zgodził na tego wykonawcę? Finalnie i tak musialem za wszystko zapłacić. Kolejna rzecz to to, że ponieważ orientuję się w takich pracach musiałem być ciagle obecny i kontrolować pracowników żeby było równo. W kilku miejscach na moją prośbę musieli poprawiać żeby na kostce nie bylo kałuż po deszczu. Przy podłączaniu odwodnienia też kazałem poprawiać żeby woda spływała we właściwym kierunku. Z palisadą też sobie nie radzili i 2,5mb było układane cały dzień rownież z poprawkami żeby był półokrąg, a nie "ścięte jajo". Do dziś mimo obietnic i ustaleń przed podjęciem prac nie zobaczylem żadnych dokumentów potwierdzających realny koszt materiałów oraz betonu jaki był ponoć brany z węzła. Wszystko "na gębę". Teraz nie odbiera i nie odpisuje na smsy. NIE POLECAM bo czuję się uszukany i naciągnięty.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów