Wiosna, wszystko budzi się do życia!

Jak pielęgnować rośliny by pięknie wyglądały o każdej porze roku? Informacje o tym, kiedy najlepiej przesadzać rośliny, jak je jak przycinać i rozmnażać oraz jakie są optymalne warunki dla uprawy poszczególnych gatunków.

Moderator: wika001

aldonka36
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2018, 20:39
Wiosna, wszystko budzi się do życia!

autor: aldonka36 » 02 kwie 2018, 20:58

Witam, mój ogród po zimie wygląda katastrofalnie... Przyznaję się, że nie mam dużo czasu na pielęgnację jego i dlatego chciałabym skorzystać z usług profesjonalistów, by tak zaprojektowali mi ogród, by przy moim minimalnym czasie wolnym wyglądał pięknie o każdej porze roku. Wiem, że warszawskie-ogrody.pl są w stanie zaproponować wszystko, bo widziałam ich wizualizacje fantastycznych projektów. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Pozdrawiam :)

irek.kozyra
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2018, 19:25
Re: Wiosna, wszystko budzi się do życia!

autor: irek.kozyra » 19 maja 2018, 13:52

Ja sam zajmuję się ogrodem zwłaszcza wiosną to moje ulubione zajęcie. Razem z wiosną wzrasta ilość saren... W zeszłym roku wyjadły mi połowę roślin i w tym zamówiłem na fulo.pl siatkę. Planuję zamontować ją dookoła rośli, zobaczę jak to się sprawdzi.


Wróć do „Prace pielęgnacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów