Monitoring na działce?

Zastanawiasz się jak ogrodzić swoją działkę czy ogród? Które ogrodzenie spełni Twoje wymagania i dodatkowo będzie elementem dekoracyjnym ogrodu? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moderator: wika001

klaussspol
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:16
Monitoring na działce?

autor: klaussspol » 02 sty 2018, 22:35

Co sądzicie o takim pomyśle, żeby zamontować na działce zdalny monitoring? Mam tutaj na mysli kamery ip. Sądzicie, że to będzie dobrym pomysłem? Chciałbym jakoś zabezpieczyć swoje mienie!

Ogrodzenia-brygada99
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:16
Re: Monitoring na działce?

autor: Ogrodzenia-brygada99 » 12 sty 2018, 12:03

Na pewno jest to ciekawy pomysł i forma zabezpieczenia działki, więc czemu nie :) Podstawową kwestią będzie jednak wybór odpowiednich i dobrych kamer, ile jesteś w stanie na to przeznaczyć?

kaktusik02
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:10
Re: Monitoring na działce?

autor: kaktusik02 » 12 lut 2018, 23:12

Szanowny Panie, ja bym z tym monitoringiem też uważał, teraz na każdym kroku można spotkać firmy-złodziei, którzy tylko pieniądze chcą wyłudzić i nic więcej. Niech pan tylko poczyta co się dzieje: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-odzyskac-pieniadze-z-niezaplaconej-faktury/

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Monitoring na działce?

autor: tulejka » 14 mar 2018, 8:18

Jeżeli uważasz, że taki monitoring się przyda, to dlaczego by nie?

mały78
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2015, 18:00
Re: Monitoring na działce?

autor: mały78 » 16 mar 2018, 6:41

A ja posiadam monitoring, co prawda nie na działce ale w domu. Jeśli ktoś się zna na kamerach, ich montażu i konfiguracji - może sam zamontować taki system. Natomiast, jeżeli na ten temat nic nie wiemy, to lepiej powierzyć to fachowcom - czyli firmie ochroniarskiej. Przed wyborem najlepiej taką firmę sprawdzić, dopytać znajomych oraz w internecie - wtedy będziemy mieć pewność co do rzetelności firmy. Mój monitoring montowała firma Impuls sp z o.o., która na rynku istnieje już 35 lat. Mają swoją renomę jak i stałych klientów. Wybrałem ich właśnie ze względu na wieloletność na rynku usług i głosów znajomych.

Drewmax-ogrodzenia
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 mar 2018, 9:52
Re: Monitoring na działce?

autor: Drewmax-ogrodzenia » 28 mar 2018, 10:18

Zgadzam się jeżeli tylko uznasz ze tego typu monitoring jest dobrym pomysłem to również uważam że warto. Niezależnie od okoliczności w znacznym stopniu podniesie to komfort oraz bezpieczeństwo.

Medrios
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2018, 7:30
Re: Monitoring na działce?

autor: Medrios » 17 kwie 2018, 7:33

Ze swojej strony polecam zajrzeć do nich na stronę: WANO Solutions - elektroniczne systemy zabezpieczeń, jak dla mnie taki monitoring na działce będzie dobrym pomysłem jeśli czujesz zagrożenie :) To na pewno odstraszy potencjalnych złodziei.

edwardos
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:08
Re: Monitoring na działce?

autor: edwardos » 21 sie 2018, 11:06

Polecam, sam zamontowałem kamerę, którą kupiłem w sprawdzonym sklepie abaks, robi robotę ;)

Grodzimy_com
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2018, 7:46
Re: Monitoring na działce?

autor: Grodzimy_com » 22 sie 2018, 7:54

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ kamera czy generalnie monitoring to dodatkowe zabezpieczenie naszej działki oraz posesji, daje to także komfort psychiczny. Pytanie tylko jaki budżet możemy przeznaczyć na ten cel.

Kezeris
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2018, 10:23
Re: Monitoring na działce?

autor: Kezeris » 19 wrz 2018, 10:28

Ja mam, bo już dwa razy miałem włamanie ... To właśnie po drugim razie postanowiłem założyć, wybrałem firmę AKOM - Monitoring HD no i teraz już raczej się o to nie martwię, złodziej też pewnie się kilka razy zastanowi zanim skorzysta z okazji... No i oczywiście według mnie takie kamery IP są w najlepszym pomysłem.

Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Monitoring na działce?

autor: Tomek5 » 02 lut 2024, 12:55

My mamy kraty w oknach i drzwiach chcemy jeszcze kamery zamontować. Mamy widok z okna na działkę więc mamy dodatkowo monitoring okienny, szkoda że babcia ze mną nie mieszka to by cały dzień w oknie spędziła ;)
https://thinknews.pl/monitoring-domu-z- ... czy-warto/

Jeszcze nie zdecydowaliśmy się na konkretną firmę, ale bierzemy pod uwagę Uniarch


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów