oczyszczalnie przy domu

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

jopeks
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 08 mar 2017, 23:15
oczyszczalnie przy domu

autor: jopeks » 12 lis 2017, 22:12

Czy ktoś z was już w takie coś zainwestował? Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa alternatywa dla szamba

Lewczvk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:15
Re: oczyszczalnie przy domu

autor: Lewczvk » 13 lis 2017, 10:16

Sąsiad posiada, jest zadowolony :D wiąże się to jednak z troszkę większa inwestycją na początku.

mochol
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: oczyszczalnie przy domu

autor: mochol » 26 lut 2018, 20:37

Tutaj traidenis-pol.com.pl jest namiar na firmę, która również oferuje tego typu rozwiązania. Moim zdaniem warto decydować się na takie rozwiązanie, ponieważ jest praktyczne. Poza tym można otrzymać dofinansowanie na taką inwestycję.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: oczyszczalnie przy domu

autor: tulejka » 10 wrz 2018, 7:01

Tak, przydomowa oczyszczalnia ścieków to ciekawy pomysł i zdaje mi się lepszym niż szambo.

Bona34
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2018, 22:10
Re: oczyszczalnie przy domu

autor: Bona34 » 02 lis 2018, 21:12

A ja nadal jestem zwolenniczką tradycyjnego szamba. Jak dla mnie to jednak jest jedno z najbardziej sprawdzonych rozwiązań jeśli chodzi o usuwanie nieczystości. Zbiorniki betonowe nie są drogie, a montaż jest oferowany gratis. Dobra firma wykona to profesjonalnie, tak że nie będziecie mieć żadnego problemu z nieszczelnością czy przelewaniem się szamba. Warto przemyśleć czy to jednak nie będzie dla Was bardziej odpowiednie rozwiązanie.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: oczyszczalnie przy domu

autor: ogrod876 » 18 lis 2018, 2:57

Szambo betonowe to chyba jedyna możliwa opcja, która sprawdzi się w 100%. Polecam zainteresować się stroną www.szambobetonowe.com.pl/ gdzie znajdziecie informacje o naprawdę bardzo dobrej firmie. Oferują między innymi, zbiorniki, separatory i budowę modułową szamb. Dodatkowo możesz sobie od razu zamówić cały transport prostu pod Twoj dom. Transport odbędzie się przy pomocy odpowiedniego sprzętu.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tomaszpix i 52 gości

Gotowe projekty domów