Praca w urzędzie? Wydział gospodarki przestrzennej

Jeśli myślisz o projekcie ogrodu, tutaj możesz zapoznać się z opiniami na temat projektantów. A może szukasz informacji o firmach działających w Twojej okolicy lub zleciłeś projekt ogrodu i chcesz się podzielić opinią o jego autorze? Zapraszamy.

Moderator: wika001

Gregor89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2011, 23:08
Praca w urzędzie? Wydział gospodarki przestrzennej

autor: Gregor89 » 14 cze 2014, 10:45

Witajcie. Nie jestem pewien czy to dobry dział... Zastanawiam się czy jako projektant ogrodów i jednocześnie osoba studiująca prawo gospodarcze (tu) mogę ubiegać się o prace w wydziale gospodarki przestrzennej? Niestety nie ma zbyt wiele informacji odnośnie wakatu, wiem tylko od kiedy do kiedy można składać swoje aplikacje. Ale czy jest sens? Czy mam szansę? Nie wiem jakie wykształcenie trzeba mieć i jakim doświadczeniem się wykazać aby się tam "załapać", nie mam też kogo zapytać, tak więc nie zostało mi nic innego jak zapytać na forum, jeśli byście coś wiedzieli w tym temacie to dajcie znać!

slagi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:40
Kontaktowanie:
Re: Praca w urzędzie? Wydział gospodarki przestrzennej

autor: slagi » 17 wrz 2014, 16:55

Wydaje mi się, że tak. Kwalifikacje to podstawa, ale wiadomo pracy w tym obszarze pewnie jest niewiele i dodatkowo tylko w większych - czytaj bogatszych - miastach. Jest jednak nadzieja, sporo nawet ekspertów CNC miasta chcą zatrudniać...poczytaj zresztą więcej: http://lamar.com.pl/uslugi/obrobka-cnc/ :)

xarrac
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 gru 2016, 7:55
Re: Praca w urzędzie? Wydział gospodarki przestrzennej

autor: xarrac » 14 gru 2016, 9:09

Żadna praca nie hańbi.

leo12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2017, 17:35
Re: Praca w urzędzie? Wydział gospodarki przestrzennej

autor: leo12 » 14 sty 2018, 19:23

W Wydziale gospodarki przestrzennej kiedyś zarekomendowano mi firmę, która okazała się niewypłacalna po zainkasowaniu pieniędzy. Mam niestety złe doświadczenia. Od teraz dokładnie interesuję się co i jak jest w umowie, żeby takiej wpadki nie powtórzyć.


Wróć do „Projektanci ogrodów - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów