Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: tulejka » 12 cze 2017, 7:20

Jestem za naturalnością, nie ma co stawiać na wymyślność

nikosiu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 13 cze 2015, 17:57
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: nikosiu » 13 cze 2017, 15:23

Teraz ludzie na przykład sporo drzew wycinali i widziałem, że część pewni szła na opał, a z części można zrobić meble. Na przykład dwa pieńki uciąć równo po 40 cm każdy i dać deskę i już mamy ławkę gotową. Oczywiście tylko zaimpregnować porządnie trzeba.

junon
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2010, 13:20
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: junon » 13 cze 2017, 17:33

Jak naturalna stylistyka to może taka ława z belek ? https://www.vidaron.pl/poradnik/zrob-to ... -do-ogrodu

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: fivetrees » 11 gru 2017, 14:10

Takie drewniane ławki mi się nie podobają. I dość szybko niszczeją.

swistaszek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:05
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: swistaszek2 » 31 gru 2017, 14:09

Wymagają one owszem większej pielęgnacji i konserwacji, ale jak się stosuje do zasad to taka ławka też posłuży... Mnie się bardzo podobają takie naturalne. Ostatnio w oko mi wpadła ławka z akacji. Ma skrzynię, więc odpada problem przechowywania jakichś koców czy poduszek. Sam design - prosty ale urokliwy.

Kalafior
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2018, 13:50
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: Kalafior » 07 sty 2018, 13:56

Ale sztucznych komentarzy i reklam na tym forum. Wiosna się zbliża, niedługo czas na ogród o chciałbym się z Wami czymś podzielić. http://www.e-marketbudowlany.pl/ogrod/m ... _k_38.html pod tym adresem całkiem spory wybór ławek a dużo niższe ceny. Zauważyłem że inne sklepy mają to samo dosłownie to samo za 150zl drożej. Dobry jestem co? może jakiś młody sklep i walczy o klienta.

anulawolak
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2018, 11:45
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: anulawolak » 09 sty 2018, 11:54

Moja siostra sama zrobiła ławki ( no prawie sama ;) ) . Użyła do tego drewnianych palet. Na siedzisko wykorzystała stary materac z łóżka po dzieciach, który obszyła nową tkaniną, a na oparciu są poduchy. Wygląda super - tanio, ekologicznie, ładnie i wygodnie :D

TomStone
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 lis 2017, 10:09
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: TomStone » 16 sty 2018, 11:42

Akurat jeżeli chodzi o wybór ławek ogrodowych i materiału n anie, to wszystko zależy od naszego budżetu oraz stylu jaki chcemy uzyskać w swoim ogrodzie, Zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

LawkaOgrodowa_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 lut 2018, 11:30
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: LawkaOgrodowa_pl » 20 lut 2018, 11:56

Warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje ławek ogrodowych, oczywiście w stylistyce naturalnej, w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum :)

Agniesia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 06 mar 2018, 9:56
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: Agniesia » 29 mar 2018, 7:35

Myślę, że w towarzystwie roślin najlepiej będą wyglądać drewniane, proste ławki. Nie ma co kombinować :)

LawkaOgrodowa_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 lut 2018, 11:30
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: LawkaOgrodowa_pl » 19 kwie 2018, 9:10

Też mam podobne zdanie, zresztą wprowadziliśmy nowe kolekcje ławek do ogrodu na ten sezon, zaglądaliście już do nas?

pola890
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 15 cze 2018, 13:56
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: pola890 » 27 cze 2018, 10:27

W każdym ogrodzie musi stanąć jakaś ławka ogrodowa, aby można było sobie usiąść i wygrzewać się w letnim słonku. Moim zdaniem to opcja obowiązkowa, szczególnie, że to inwestycja na długie lata. Taka ławka może potem stać i nic się z nią nie dzieje. Szukając czegoś dla siebie trafiłam na stronę https://codeck.pl/architektura-ogrodowa/ więc może też tam zerkniecie?

LawkaOgrodowa_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 lut 2018, 11:30
Re: Ławki ogrodowe - stylistyka naturalna?

autor: LawkaOgrodowa_pl » 02 lip 2018, 11:17

U nas znajdziecie nowe modele ławek i nie tylko, zresztą wystarczy sprawdzić i teraz skorzystać z kilku atrakcyjnych rabatów, promocji :)


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 245 gości

Gotowe projekty domów