Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

Trudno wyobrazić sobie ogród bez grilla. W tym dziale znajdują się porady jak zaprojektować i wykonać grill, z jakich materiałów go zbudować i w jakim miejscu ogrodu go urządzić.

Moderator: wika001

domwgorach
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2014, 18:12
Kontaktowanie:
Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: domwgorach » 23 mar 2014, 18:19

hej mam pytanie osotatnio zrobiłem taki spory gril ogrodowy wielkosc : 2m na 2 m wiec dosyc spory. Chciałem taki duzy zeby mozna było palic pod nim ognisko. Mam teraz pytanko bo z tego co widze to wszyscy o wszystko sie czepiają. Czy straż pożarna podpisze odbiór takiego kominka jak go zrobiłem sam?? Potrzebne jest mi to pod wynajem

kgbply
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:28
Re: Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: kgbply » 26 sie 2016, 7:39

Duży grill to przesada.

Awatar użytkownika
malejczyk1980
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2017, 11:21
Kontaktowanie:
Re: Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: malejczyk1980 » 09 mar 2017, 14:17

Jasne, że tak. Nie ma znaczenia kto go wykonał, ważne żeby spełniał normy i był spolidny

Pentrus
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 98
Rejestracja: 29 sie 2016, 10:05
Re: Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: Pentrus » 10 mar 2017, 8:27

Dokładnie jeśli spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa które jesteś w stanie teraz nawet znaleźć w internecie to na bank masz pewne to że wszystko będzie w porządku ale swoją drogą grill 2x2 m to faktycznie ogromniasty, wstaw fotkę bo aż jestem ciekaw jak to wygląda.

BiPiBruk_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:22
Re: Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: BiPiBruk_pl » 17 lip 2017, 15:45

Nigdy nie widziałem tak dużego grilla, ale jak zostało wspomniane - jeżeli spełnia wszelkie wymogi BHP to raczej nikt się nie powinien do niego przyczepić. Wstaw zdjęcie tego grilla jestem bardzo ciekaw jak taki ogromny grill wygląda :)

opusad
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:00
Re: Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: opusad » 11 sie 2017, 16:34

Miałem murowany grill, ale przerzuciłem się na gazówkę, są spore także i wbrew pozorom dania nie wiele różnią się smakiem od tych przyrządzanych na grillu palonym węglem , tu można poczytać o tym sobie https://grillegazowe.com.pl/jak-smakuja ... -gazowego/ , warto dla własnego zdrowia.

drewbud24
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:34
Re: Duzy gril ogrodowy i straż pozarna

autor: drewbud24 » 19 gru 2017, 13:15

dla mnie tradycyjny grill inaczej smakuje niż ten na gazie, ale nie twierdzę ze to złe rozwiązanie


Wróć do „Grill ogrodowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów

cron