Ogrodzenie panelowe

Zastanawiasz się jak ogrodzić swoją działkę czy ogród? Które ogrodzenie spełni Twoje wymagania i dodatkowo będzie elementem dekoracyjnym ogrodu? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moderator: wika001

Karol Kłuc
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2017, 12:50
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Karol Kłuc » 23 paź 2017, 20:52

Szczególnie jeśli nie ma się potrzebnego sprzętu do montażu np. wiertnicy do dziur. Kopanie dziur łopatą jest mordęgą.

grzesiekres
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2017, 7:41
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: grzesiekres » 24 paź 2017, 8:34

Mogą one fajnie wyglądać.

lodziarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 lip 2015, 21:15
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: lodziarz » 20 lis 2017, 5:50

A jeśli już uprzemy się na własnoręczne wykonanie ogrodzenia, dobrze też rozejzeć sie po sklepach i porównać ceny. Firma Betafach zajmująca się ogrodzeniem, zrobiła małe zestawienie cenowe z kilku sklepów paru elementów do postawienia ogrodzenia https://montazogrodzenia.com/blog/ogrodzenie-panelowe-cena. Nie wzięto pod uwagę takich aspektów jak zaufanie klientów sklepu, terminowość i solidność.. Dlatego trzeba dokładnie przemyśleć takie zakupy.

Romat
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2016, 8:26
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Romat » 20 lis 2017, 9:15

Jeżeli mam być szczery to mi osobiście ogrodzenie panelowe bardzo mi się podoba, prezentuje się estetycznie, ładnie oraz wygląda na bardzo solidne.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: kordoba » 27 lis 2017, 9:37

Moim zdaniem takie ogrodzenia panelowe naprawdę świetnie się prezentują. Sama się nad nimi zastanawiam bo wykańczam dom i czas najwyższy postawić porządny płot. Na stronie http://tcsogrodzenia.pl/ widziałam wiele propozycji. Może znacie tę firmę?

Dixiestore_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 30 sie 2017, 11:11
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Dixiestore_pl » 28 lis 2017, 9:15

To też kwestia budżetu jaki posiadasz na ten cel, natomiast ogrodzenie panelowe dobrze sprawdza się w praktyce i jest w miarę solidne, wytrzymałe, a do tego również piękne, więc moim zdaniem warto :)

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: gardenrun » 28 lis 2017, 13:34

Przy montowaniu takiego ogrodzenia mogą przydać się kotwy mechaniczne. Lepiej poczytajcie ten artykuł http://abcporady.pl/kotwy-mechaniczne-typy-przeznaczenie-i-zastosowanie-kotew-mechanicznych/, bo z większą wiedzą łatwiej wybrać odpowiednie.

TomStone
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 lis 2017, 10:09
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: TomStone » 29 lis 2017, 11:05

Z tego co mi wiadomo to ogrodzenie panelowe jest dosyć trwałe i ładnie się prezentuje, więc jeżeli tylko masz taką możliwość, to wg mnie jak najbardziej warto się nad nim zastanowić.

Arowana14
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Arowana14 » 18 gru 2017, 20:55

A co sądzicie o ogrodzeniu z betonu? Producent płyt betonowych BETBLOK SYSTEM ma takie specjalne bloczki,które świetnie spisałby się na ogrodzenie. Myślicie, że to dobra rozwiązanie? Bo solidne to na pewno ;)
BOB-BUDOWNICZY

mały78
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2015, 18:00
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: mały78 » 19 gru 2017, 4:43

Szczerze mówiąc te betonowe to nie wyglądają zbyt ładnie. Owszem, na pewno sa bardzo trwałe, ale ja bym wolał jednak ogrodzenie panelowe. Wygląd jest a i trwałość też ;) Jeśli ktoś jest z Małopolski, to takie ogrodzenie panelowe może nabyć np na https://montazogrodzenia.com/. Firma Betafach Montaż Ogrodzeń działa na terenie Krakowa i okolic. Mają sporo pozytywnych ocen w internecie i z tego co wiem, to nie tylko sprzedają elementy do ogrodzeń, ale także oferują montaż. Ewentualnie pomagają radą w montażu we własnym zakresie.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2018, 13:02 przez mały78, łącznie zmieniany 1 raz.

Flowercare
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2017, 11:30
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Flowercare » 27 gru 2017, 11:42

Ogrodzenie z betonu nawet pomalowane, nie będzie się prezentować tak ładnie i ciekawie jak to z metalu czy panelowe, nie wspominając już o kamieniu naturalnym. Jeżeli masz okazję to śmiało postaw na panele.

Ogrodzenia-brygada99
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:16
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Ogrodzenia-brygada99 » 12 sty 2018, 12:05

Racja, tutaj zdecydowanie polecam ogrodzenie panelowe plus do tego podmurówka, akurat tym zajmujemy się na co dzień i pomożemy podczas jego wykonania :)

strugak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2017, 11:47
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: strugak » 25 sty 2018, 11:35

Teraz wybór na rynku jest niesamowicie duży i można swobodnie przeglądać wśród setek ofert, Jeżeli wybór okazuje się być lekko problematyczny, to zawsze można wspierać się stronami typu http://domosia.pl/koszt-ogrodzenia-panelowego/

Oxotrade
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 08 lut 2018, 12:26
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: Oxotrade » 08 lut 2018, 12:59

To prawda, wybór ogrodzeń na rynku jest na tyle szeroki, ze wszystko sprowadza się do naszego gustu oraz budżetu. Ogrodzenie panelowe ładnie się prezentuje, natomiast ja osobiście celowałbym w kamień naturalny.

prezmilo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2018, 16:12
Re: Ogrodzenie panelowe

autor: prezmilo » 02 mar 2018, 14:18

Ogrodzenia z kamienia naturalnego dobrze sie komponują z kutą bramą, natomiast jak chcesz mieć bardziej nowoczesne bo najczęściej stosuje się murki z pustaków i właśnie ogrodzenia metalowe panelowe, tylko trzeba zwrócić uwagę żeby były cynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo, bo bez ocynku ogniowego szybko pojawi się rdza.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów