Dieta warzywno owocowa

Warzywa, owoce i zioła z własnego ogródka ? co zrobić, by z naszego ogrodu zebrać bogate plony? Jeśli szukasz informacji na temat konkretnych gatunków, albo poszukujesz inspiracji ? zajrzyj do tego działu.

Moderator: wika001

pola.karzynska
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2017, 13:55
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: pola.karzynska » 01 lut 2017, 13:59

Dieta i ćwiczenia to jedyne co pomoże Ci zrzucić tak dużą wagę.

Fiza
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2017, 15:19
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: Fiza » 05 mar 2017, 15:24

Dobrze zbilansowana dieta składająca się przede wszystkim z owoców i warzyw może być zbawienna dla naszego organizmu. Warto stopniowo wprowadzać zmiany do jadłospisu, by sprawdzić, czy czujemy się lepiej. Kiedy natomiast przyjdzie nam ochota na owoc typu arbuz lub inny nie bójmy się go włożyć do koszyka podczas zakupów. Nasz organizm ma to do siebie, że daje nam znaki, co jest dla niego dobre, a co lepiej unikać. Dzięki takiej diecie można też sporo schudnąć.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: gardenrun » 21 mar 2017, 15:40

Oj, ludzie, ludzie, nie wiem, czemu po prostu nie zwrócicie się o pomoc do dietetyka? Jeżeli potrzebujecie diety, która wspomoże Wasze odchudzanie, sprawdźcie na przykład na czptychy.pl/dietetyka/, w jaki sposób profesjonalny dietetyk może Wam pomóc. Nie trzeba samemu układać sobie diety. Chyba, że ktoś z Was uważa, że ma do tego kwalifikacje. Nie wnikam ;)

Awatar użytkownika
wagner-kasia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 17 cze 2015, 13:59
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: wagner-kasia » 23 sie 2017, 11:04

Ja jestem przeciwna jakimkolwiek dietom odchudzającym. Przede wszystkim, trzeba w ogóle zmienić sposób odżywiania, ale nie na jakiś czas, tylko już na całe życie. Rozłożyć posiłki na 5-7 porcji (nie dużych) dziennie, jeść wszystko po trochu. Dołożyć ćwiczenia (3 razy w tygodniu). Ja właśnie w taki sposób "funkcjonuję" i nie mam problemów z wagą.

Glipka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2016, 14:05
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: Glipka » 19 wrz 2017, 11:35

Samemu trzeba w sobie wypracować zdrowy tryb życia, ale trzeba tego chcieć. Co z tego, że udamy się na przykład do najlepszego dietetyka w mieście, skoro nie będziemy mieć tyle wytrwałości, by stosować się do jego zaleceń. Na samym początku musimy się nauczyć jak się motywować, a dopiero później wdrążać kolejne aspekty, odpowiednie odżywianie, ruch. Bez motywacji nie mamy po co się za to zabierać, bo prędzej czy później i tak cel zostanie przez nas porzucony. Blog o motywacji jest bardzo fajną formą, by nauczyć się jak odpowiednio podejść do tematu odchudzania, by wiedzieć co robić, by tym razem z sukcesem dążyć do wymarzonej wagi.

gorskamagda
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2017, 18:20
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: gorskamagda » 06 paź 2017, 18:33

Taka dieta z pewnoscia bedzie bardzo dobra dla naszego organizmu.

Komediancik31
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:32
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: Komediancik31 » 10 paź 2017, 14:33

Ja również jestem ogromnym zwolennikiem tego typu diet

lisahole
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 paź 2017, 6:16
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: lisahole » 11 paź 2017, 6:46

Można spróbować.

opusad
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:00
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: opusad » 30 paź 2017, 17:58

Ja nie mam czasu na gotowanie, a muszę coś ze sobą zrobić. Czytałam o tych dietach pudełkowych, w Warszawie najfajniejszy taki catering, różnorodny jest z eatzone. Nie są nudni, posiłki zawsze mają świeże, cudnie pachnące, zachęcające do zdrowego jedzenia i pobudzające apetyt.

MonikaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 lis 2017, 11:40
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: MonikaK » 09 lis 2017, 12:09

Moja dieta opiera się głównie właśnie na owocach i warzywach. Czasem jednak staram się ją uzupełnić o niezbędne suplement diety. Jednak zawsze staram się wybierać wyłącznie naturalne preparaty.

Mohartes
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:52
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: Mohartes » 13 lis 2017, 10:54

Ja wolę jednak dietę pudełkową i mieć komplet potrzebnych związków w organizmie. Warzywa i owoce nie zapełniają zapotrzebowania na wszystko czego organizm potrzebuje. Ja mam dietę stąd lookfit.pl i bardzo sobie chwalę.

MydelkoFa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2017, 20:27
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: MydelkoFa » 01 gru 2017, 20:30

Prawda, sama prawda :)

emi65
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2017, 20:39
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: emi65 » 07 sty 2018, 12:58

No ja tutaj też się zgodzę. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się dieta pudełkowa niż głodzenie organizmu a raczej wyniszczanie. Warzywa i owoce owszem są potrzebne, ale to nie wszystko. Organizm musi przeciez dostawac pakiet minerałow zeby mogl normalnie funkcjonowac! Sama z racji pracy do poznych godzin nocnych nie mam czasu gotowac wiec zwyczajnie zostawiam to specjalistom i przywoza mi z macro bios bar 5 posilkow codziennie do domu albo do pracy. Podstawa diety to regularne jedzenie. Glodowki nic nie daja!

Jedrusiek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2016, 12:37
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: Jedrusiek » 08 sty 2018, 13:16

Odżywianie jest bardzo ważne, ale sama dieta nie będzie na tyle skuteczna jeżeli nie podejdziemy z głową do odchudzania. Przy dużej nadwadze warto skonsultować się ze specjalistą, albo przynajmniej zasugerować się radami osób, które już to przerabiały. Ważne jest, żeby nie rezygnować z aktywności fizycznej, a niekiedy można pomóc sobie suplementami diety. Ta ostatnia opcja nie jest taka zła i straszna, jak niektórzy myślą, wystarczy tylko wybrać odpowiedni, sprawdzony suplement. W tym artykule jest zestawienie najlepszych suplementów z ubiegłego roku http://www.kobiety.pl/zdrowie/najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking-maj-2017?DZ-ART-LAB=

Kubus88
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 kwie 2015, 15:39
Re: Dieta warzywno owocowa

autor: Kubus88 » 29 sty 2018, 22:25

Osobom, które lubią zdrowo się odżywiać serdecznie polecam Ja ze swojej strony polecam wyciskarkę Muke. Wykorzystano w niej najnowszą technologię oraz najtrwalsze surowce (tritan, ultem). Pozwala przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców nawet tych najbardziej twardych. Z nimi też nie ma problemu. Inwestycja w taką wycisarkę się zwraca, ponieważ koszt zrobienia z niej soku jest znacznie niższy niz w przypadku zakupienia go w lokalu czy sklepie. Nie mówiąc już o tym, że przygotowany samodzielnie jest bardziej smaczny. :)


Wróć do „Warzywa, owoce, zioła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów