metaltech

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

adik356
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:44
metaltech

autor: adik356 » 15 sie 2017, 7:30

Czy słyszeliscie o firmie http://www.metaltech.pl/? Są specjalistami w obróbce mechanicznej metali, spawaniu konstrukcji i zabezpieczeń antykorozyjnych. Nie znam drugiej takiej firmy, która zajmuje się tym wszystkim. Ale czy oni są faktycznie tacy dobrzy? Możecie mi coś powiedzieć na ich temat?

adamexjus
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2017, 13:29
Re: metaltech

autor: adamexjus » 16 sie 2017, 7:58

Osobiście mogę polecić.

kosmo3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: metaltech

autor: kosmo3 » 28 paź 2017, 10:14

A oferuje też cięcie strumieniem wody http://rkstal.pl/waterjet-ciecie-woda-gdansk/ ? W tym zakresie ja mam zaufanie do RK Stal. Firma jest naprawdę ok. Dobre jest to, że mają taki sprzęt, że potrafią wyciąć naprawdę skomplikowane kształty.

Dynamit
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 01 cze 2018, 10:47
Re: metaltech

autor: Dynamit » 27 lip 2018, 10:38

Z tego co słyszałem, to doskonali fachowcy w swojej branży.

Ramaja
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2018, 8:25
Re: metaltech

autor: Ramaja » 27 lip 2018, 14:28

My chcieliśmy zgłosić się do nich w kwestii dopasowania elementów hydraulicznych niezbędnych do zamontowania instalacji w naszym nowo budowanym domu. Ale ostatecznie trafiliśmy tutaj na kolana bezszwowe ze stali nierdzewnej idealnie pasujące do reszty instalacji, tak że ich obróbka okazała się zbędna.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 137 gości

Gotowe projekty domów