Meble ogrodowe z palet

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Meble ogrodowe z palet

autor: Big09 » 07 cze 2017, 14:03

Meble ogrodowe łatwo wykonać samodzielnie. Projekty podpatrujemy w internecie, kupujemy odpowiednie narzędzia i rodzaje wkrętów a reszta to kwestia chęci i umiejętności technicznych, zawsze spróbować warto.

Awatar użytkownika
AgnesD
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2015, 12:06
Lokalizacja: Poznań
Re: Meble ogrodowe z palet

autor: AgnesD » 26 lip 2017, 16:41

Dla mnie meble z palet to tylko pozornie dobry pomysł. Sama poszłam kiedyś za tym trendem i jak na początku nawet byłam zadowolona to po roku nie mogłam już na nie patrzeć. Jednak wolę postawić na coś eleganckiego i naprawdę wygodnego. Świetnym przykładem są segmentowe narożniki z http://homegarden.com.pl/ których ustawienie można dowolnie zmieniać co jest niezwykle praktyczne przy różnej ilości gości. Sama zdecydowałam się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona.

Rotomatic1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 28 lip 2017, 9:46
Re: Meble ogrodowe z palet

autor: Rotomatic1 » 28 lip 2017, 10:27

To prawda, mając tylko chęci i odpowiednie narzędzia, spokojnie możemy wykonać samodzielnie meble z palet ogrodowych, wystarczy nasze zaangażowanie, bo zbić konstrukcję takiego stolika czy oparcia jest bardzo łatwo.

Kojka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 06 sty 2017, 21:17
Re: Meble ogrodowe z palet

autor: Kojka » 08 sie 2017, 10:24

Mnie się strasznie podobają takie meble z palet. Jak tylko postawię basen kąpielowy w ogrodzie to zabiorę się za zrobienie takich mebli sama :) W końcu nie ma to jak takie robótki :D

lipecmarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:04
Meble ogrodowe z palet

autor: lipecmarek » 04 lip 2018, 10:08

Ciekawy artykuł . Czy ktoś wie gdzie mogę kupić meble ogrodowe , interesuje mi sklep internetowy podobny do tego https://gardenspace.pl/

Domki-zylajek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lip 2018, 8:47
Re: Meble ogrodowe z palet

autor: Domki-zylajek » 18 lip 2018, 8:58

Wystarczy poszukać w kilku sklepach internetowych i spokojnie znajdziesz cała gamę dobrych, ładnych mebli ogrodowych, może napisz w jakim budżecie na ich zakup chciałbyś się zmieścić, to dosyć istotne.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

Gotowe projekty domów