Odchudzanie na cateringu

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

dado
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2016, 12:43
Odchudzanie na cateringu

autor: dado » 21 lis 2016, 13:24

Czy uważacie, że odchudzanie poprzez dostarczany catering to dobry sposób? Zastanawiam się czy nie wykupić sobie dietki - może wtedy wreszcie udałoby mi się zadbać o sylwetkę.

ramabiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2016, 11:08
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: ramabiu » 16 gru 2016, 11:22

Można dobrze schudnąć korzystając z cateringu.

Awatar użytkownika
Audrey
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:19
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Audrey » 24 mar 2017, 11:24

z tego co wiem, to taka opcja jest dosyć droga. To raczej rozwiązanie dla bogaczy.

Kunica
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 lut 2017, 18:47
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Kunica » 12 kwie 2017, 17:58

To dobry pomysł,ale warto przy tym pamiętać ,że posiłki to nie wszystko,trzeba jeszcze zaopatrzyć się w dobrej jakości wodę źródlaną.Dobrą wodę z minerałami można zamawiać teraz nawet w internecie,co jest wygodną formą robienia zakupów i nowoczesną.Warto odwiedzić http://iwoniczanka.pl/
i dowiedzieć się więcej.

omc
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 18:48
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: omc » 18 maja 2017, 18:51

Z Warszawy mogę polecić catering dietetyczny Przełom w odżywianiu. W moim przypadku sprawił, że schudłam 10kg i czuje się o niebo lepiej. Obawiałam się, że będę na takim cateringu podjadać, ale okazało się że daję radę bez tego:)

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: karna » 19 maja 2017, 14:10

Takie odchudzanie jest skuteczne. Oczywiście do tego jeszcze aktywność fizyczna.

Awatar użytkownika
Audrey
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:19
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Audrey » 02 cze 2017, 9:25

na taka dietę to mogą sobie pozwolić tylko bogacze.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: tulejka » 06 lip 2017, 6:54

Nie wiem czy taka dieta coś da, z pewnością odchudzi portfel, nie wiem czy coś więcej.

Awatar użytkownika
Audrey
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:19
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Audrey » 07 lip 2017, 10:30

to na pewno, zresztą można to wszystko zrobic samemu i zapłacić za to mniejsze pieniądze.

leo12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2017, 17:35
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: leo12 » 23 lut 2018, 1:22

Teraz te cateringi dietetyczne robią furrorę, sam myśle czy by nie założyć takiego biznesu https://6krokow.pl/o-czym-warto-pamieta ... sna-firme/

Gosiula
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2018, 13:30
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Gosiula » 23 lut 2018, 13:04

Czemu nie? Gotowe i dobrze skomponowane dania to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza dostarczane do pracy. Nie wiem tylko, na jakich zasadach odbywa się układanie diety? Bo smaczne na pewno będzie, ale czy uda się schudnąć? Tu chyba potrzeba indywidualnej porady dietetyka.

Jedrusiek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2016, 12:37
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Jedrusiek » 27 lut 2018, 14:37

Wcale nie potrzebujemy specjalnego cateringu żeby zdrowo się odżywiać i chudnąć. Wystarczy wyrobić sobie kilka poprawnych nawyków i wprowadzić w życie więcej aktywności fizycznej. Dla przykładu macie tutaj artykuł http://www.kobiety.pl/fit/co-jesc-aby-m ... ski-brzuch w którym jest opisane co jeść, żeby mieć płaski brzuch.

fitella
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 kwie 2018, 20:38
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: fitella » 01 kwie 2018, 20:55

Te cateringi bardzo drogo wychodzą i tak na prawdę nie wiesz co jest w środku - jakie przyprawy itp często mieszanki przypraw do sałatek zawierają sporo cukru.

Warto zawsze się zgłosić po dietę do specjalisty i samemu gotować ja np polecam trenera personalnego, który zrobi ci np plan diety i kupisz go online

Awatar użytkownika
Dobromir
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 07 lut 2017, 8:22
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: Dobromir » 13 kwie 2018, 7:11

A co, specjalnie ułożony pod daną osobę plan diety kosztuje grosze, a może rozdają go za darmo? Wydaje mi się, że koszta są znacznie wyższe niż w przypadku cateringu dietetycznego, a do tego musisz na własną rękę przygotowywać dania, robić zakupy itd.. Skąd w ogóle masz informację, że w przypadku cateringu "nie wiesz co jest w środku"? Widać, że z cateringu nie korzystałeś, bo zawartość poszczególnych dań jest niejednokrotnie bardzo dokładnie opisana ;). Ja sam z takiego cateringu korzystałem (była to Wygodna Dieta, dla zainteresowanych link: https://www.wygodnadieta.pl/) i takie rozwiązanie szczerze polecić mogę każdej osobie, która chce zmienić nawyki żywieniowe na lepsze lub po prostu zrzucić nieco kg. ;)

emika
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2018, 9:26
Re: Odchudzanie na cateringu

autor: emika » 13 kwie 2018, 13:57

Myślę, że odchudzanie z profesjonalną dietą jest lepsze, ale dla bardziej zapracowanych to może być dobre rozwiązanie. Nawet jeśli chcesz szybko schudnąć też są na to sposoby. Poczytaj tutaj: https://naturhouse-polska.pl/jak-szybko-schudnac-10kg-5-porad-dietetyka/


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tomaszpix i 55 gości

Gotowe projekty domów

cron