Pozycjonowanie strony w internecie

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

natkawal76
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 paź 2016, 13:33
Pozycjonowanie strony w internecie

autor: natkawal76 » 29 lis 2016, 14:03

Witam, moja żona ma gabinet dentystyczny i zastanawiam się co jeszcze jestem w stanie zrobić, aby pozyskać jeszcze więcej pacjentów z Internetu. Domena ze stroną jest pozycjonowana w Google i nawet posiada dość wysokie rezultaty na interesujące mnie hasła. Natomiast pragnę zwiększyć liczbę pacjentów poprzez inne kanały reklamy strony i tu robi się problem. Kampanie Google Adwords są bardzo drogie w branży stomatologicznej. Jest spora ilość dentystów w naszym mieście. Pomyślałem więc o prowadzeniu kont na serwisach społecznościowych, lecz nie mam pojęcia czy te działania będą miały przełożenie na nowych klientów? A co wy o tym myślicie.

rodmech
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2016, 7:28
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: rodmech » 05 gru 2016, 7:45

Ważnym czynnikiem jest systematyczność.

paracetamol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2017, 19:11
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: paracetamol » 29 maja 2017, 19:12

Z tego co wiem, jest to bardzo pracochłonne - znajomy z Pajęczna próbował pozycjonować stronę www samodzielnie, ale ostatecznie wolał oddać to w ręce specjalistów. Przynajmniej nie musi się o nic martwić ;)

Rebecca7
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:53
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: Rebecca7 » 12 wrz 2017, 7:00

Tez mysle ze lepiej udać sie do jakiejs agencji marketingowej. Pozycjonowanie to trudna i przede wszystkim czasochlonna sztuka. Ja moge wam polecić agencje sfeo.agency maja bardzo dobre wyniki u swoich klientów

Komicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2018, 11:46
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: Komicz » 26 kwie 2018, 11:57

Oprócz pozycjonowania strony w internecie warto jest się zastanowić również nad innymi metodami promocji online. Dziś bardzo popularne stały się przede wszystkim social media. Z tego względu warto jest zadbać o swoją widoczność w takich miejscach jak np. Facebook. W internecie znaleźć można wiele firm zajmujących się przeprowadzaniem kampanii w tym serwisie (np. - nomac). Warto jest skorzystać z pomocy fachowców, którzy dobrze będą znać mechanizm działania i optymalizację reklam typu Facebook Ads.

Ela78
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2018, 10:42
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: Ela78 » 08 wrz 2018, 9:55

Jeśli zależy wam na budowaniu wizerunku firmy, tworzeniu dialogu między klientami na temat marki to warto skorzystać z oferty Estyma-ptomo i zgłosić się do nich, bo w tej agencji marketingowej kontakt jest bardzo szybki, odpowiadają na wszystkie pytania . Prowadzą kampanie na forach dyskusyjnych jak i na fb i muszę przyznać, że efekt tego typu działań przerósł moje oczekiwania...Wystaczy zerknąć na stronę i zobaczyć referencje i ofertę. Efekty na jakie możemy liczyć sięgając po tą opcję są bardzo zadowalające. To szybka i skuteczna metoda.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: tulejka » 12 wrz 2018, 8:59

Są firmy od tego i na pewno warto korzystać z ich usług. Można też zająć się samemu pozycjonowaniem, ale jak się na tym nie zna, to raczej efekt może być odwrotny od zamierzonego.

Galaretka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2017, 10:54
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: Galaretka » 24 wrz 2018, 11:58

W tym celu polecam Ci zerknąć na ofertę tej firmy Digitalhill. Mega profesjonalne podejście i przede wszystkim widoczne i udowodnione wyniki, klientów, którzy do tej pory korzystali z ich oferty. Pozdrawiam!

lidiaa851
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 24 maja 2016, 12:06
Kontaktowanie:
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: lidiaa851 » 26 wrz 2018, 13:07

Samo pozycjonowanie to na ogół za mało, a na efekty trzeba długo czekać, dlatego warto promować firmę w kilku miejscach. Tanio wychodzi reklama na serwisach ogłoszeniowych, czasami jest darmowa, gdzie można zamieścić wszystko o firmie, stworzyć taką internetową wizytówkę.

Ela78
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2018, 10:42
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: Ela78 » 05 paź 2018, 11:53

Ponieważ zależy mi na szybkim rozgłosie mojej firmy i zaprezentowanie jej w jak najlepszym świetle planuje skorzystać z marketing szeptany agencje które znają się na tym co robią. Myślę, że jest to najlepsza opcja dla mnie, ponieważ dowiedziałam się że marketing szeptany to najlepsza metoda na rozpromowanie swojej branży.

leniwy13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2018, 19:07
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: leniwy13 » 26 paź 2018, 11:49

Co do pozycjonowania stron w internecie to na pewno warto będzie sie zainteresowac ofertą jaka prowadzi firma taelo. Jest to bardzo dobra oferta która powinna Ci sie spodobać ponieważ reklama tutaj jest całkowicie darmowa.

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: Vivre » 28 gru 2018, 13:01

Z tego co wiem, to narzędzi jest sporo, takich którymi operują firmy reklamowe. Trzeba by się z jedną z nich skontaktować. O ile wiem najkorzystniejsze w promowaniu firmy jest pozycjonowanie strony internetowej. Skorzystajcie z usług firmy Efectownia, a przynajmniej na początek przejrzyjcie ich ofertę. To ludzie z pasją i doświadczeniem, bardzo skuteczni.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: gardenrun » 18 sty 2019, 14:38

Łatwe to pewnie nie jest.

trans358
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2019, 21:50
Re: Pozycjonowanie strony w internecie

autor: trans358 » 09 lut 2019, 12:41

No latwe nie jest wiec lepiej powierzyc to specjalistom


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], K@linka i 145 gości

Gotowe projekty domów