Nowoczesna kuchnia

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

emod1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:05
Nowoczesna kuchnia

autor: emod1987 » 20 sty 2017, 12:08

Remontuję kuchnię i szukam jakiś fajnych i tanich mebli. Chcę zrobić kuchnię w nowoczesnym stylu. Znacie jakieś fajny sklepy meblowe? Gdzie Wy się urządzałyście?

Awatar użytkownika
marita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2015, 10:10
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: marita » 01 lut 2017, 13:23

A może kojarzysz Max Kuchnie? To sieć salonów mebli kuchennych, która posiada swoje oddziały w całej Polsce. Możliwe, że jest też w Twoim mieście :). My z mężem właśnie tam zamawialiśmy meble kuchenne. Cała nasza współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Meble są solidne, funkcjonalne i dokładnie takie, jakie chcieliśmy. Pracownicy Max Kuchnie w stu procentach odwzorowali projekt. Jestem zadowolona z ich pracy. Cenowo też wyszło w porządku ;)

Jans
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Jans » 14 kwie 2017, 11:35

Jeśli szukacie ciekawych blatów kuchennych, to możecie zajrzeć do blaty granitowe warszawa. Uważam, że oferta bardzo ciekawa, więc i wam może się spodobać.

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: maaaariusz » 04 cze 2017, 0:42

Zajrzyj na https://www.obi.pl/mieszkac/c/874. Myślę, że znajdziesz tu coś dla siebie :) powodzenia

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: tulejka » 07 cze 2017, 12:48

Styl nowoczesny bardzo mi się podoba i jestem za tym, by kuchnie urządzać w ten sposób, zresztą to nie jest trudne.

Glipka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2016, 14:05
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Glipka » 14 sie 2017, 9:50

Fajny i nowoczesny wygląd mebli to jedno, a drugie to to czy spełniają one nasze wymagania. Niekiedy bywa tak, że kupując kuchenne meble, które przypadły nam do gustu pod względem wyglądu, okazuje się, że w użytkowaniu nie są zbyt wygodne i praktyczne. Akurat to przerabiałam u siebie, ale zawsze można poratować się sprawdzonymi akcesoriami. Świetnie na chaos, który na ogół panuje w szufladach, sprawdzają się wkłady, które pomagając zapanować nad poszczególnymi kuchennymi przyborami. Przykłady jak to wygląda można zobaczyć na stronie http://tco.com.pl/akcesoria-meblowe/organizacja-szuflad-i-segregacja/. Wysokiej jakości wkłady do szuflad to idealne rozwiązanie dla każdego i w każdej kuchni. Sprawiają, że nie ma problemów z porządkiem, a co najważniejsze ruchome przegrody można dowolnie dopasowywać według własnych potrzeb.

PawełNM
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: PawełNM » 18 sie 2017, 10:06

Powiem szczerze, że dzisiaj tak na dobrą sprawę mamy całe mnóstwo możliwości jeżeli chodzi o unowocześnienie naszego mieszkania i nie mam tutaj na myśli wyłącznie odpowiedniego zaadaptowania poszczególnych pomieszczeń. Świetną opcją może bowiem okazać się chociażby inteligentne mieszkanie Deimic One http://www.deimic.pl/ . System ten bowiem pozwala nam na zoptymalizowanie w w zakresie sterowania poszczególnymi systemami. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy włączać ogrzewanie, regulować opuszczanie rolet, czy też inicjować działanie klimatyzacji. Obsługa w tym przypadku jest niezwykle prosta i może opierać się na wykorzystaniu włączników, panelu dotykowe, bądź też specjalnej aplikacji w telefonie komórkowym.

adam_krakow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: adam_krakow » 18 sie 2017, 11:17

U nas projektem kuchni, jak i resztą realizacją zajęła się krakowska firma d&d projekt. Przekonały nas przykładowe zdjęcia na ich stronie. Natomiast efekt końcowy przeszedł nawet nasze oczekiwania :) W przyszłym roku planujemy reont generalny całego domu i na pewno znowu zdecydujemy się na nich.

cookandstyle2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2017, 8:16
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: cookandstyle2 » 14 wrz 2017, 8:18

Ja mogę Ci polecić te meble kuchenne na wymiar gorzów wlkp. Sam mam stamtąd i jestem bardzo zadowolony. Znajdziesz tam szeroką ofertę mebli, więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Zajrzyj na stronę i zobacz co mają w ofercie.

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Big09 » 28 wrz 2017, 17:48

Nowoczesna kuchnia nie może obyć się bez nowoczesnej pralki http://abcporady.pl/jak-szukac-pralki-co-warto-porownywac-w-pralkach/ u nas jest tradycją, że stoi w kuchni. Cicho pracują i kuchnie mamy zamkniętą, więc nie przeszkadza. Stare modele hałasowały, nie da się ukryć.

Podres
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2017, 11:40
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Podres » 16 lis 2017, 11:44

Witam, jeśli szukacie sklepu internetowego gdzie dostaniecie różne elementy wyposażenia kuchni , w przeróżnych stylach to polecam zajrzeć tutaj: https://mykitchen.pl/joseph-joseph , ja u nich kupiłem już naprawdę wiele rzeczy przydatnych do kuchni.

Romat
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2016, 8:26
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Romat » 20 lis 2017, 9:25

Skoro szukasz dobrych i funkcjonalnych mebli do swojej kuchni, to koniecznie rozejrzyj się w sklepach internetowych gdzie znajdziesz ich szeroki wybór oraz o wiele niższe ceny.

kbonda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2017, 7:44
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: kbonda » 21 lis 2017, 21:03

Bardzo podoba mi się kuchnia w stylu nowojorskim. Lubicie takie?

CzarnaInka
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 12 paź 2017, 18:07
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: CzarnaInka » 26 gru 2017, 18:38

Ja nowoczesne i tanie meble do kuchni kupiłam w sklepie Gama.

Oleczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2017, 10:33
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Oleczka » 29 gru 2017, 12:02

Ja bardzo ładny komplet znalazłam jednym salonów. Muszę Wam powiedzieć, że charakteryzują się nie tylko ładnym i niepowtarzalnym stylem, ale także rewelacyjnie podkreślają charakter wnętrza. Jestem bardzo zadowolona z wyboru :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 136 gości

Gotowe projekty domów