Automatyka domowa i nie tylko

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

kamk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2016, 15:08
Automatyka domowa i nie tylko

autor: kamk » 20 paź 2016, 16:03

Co sądzicie o systemach automatyki domowej i zarządzaniu budynkiem właśnie poprzez elektroniczne panele? Ja uważam, że to super sprawa, znacznie ułatwiająca wiele kwestii. Sam planuję skorzystać z oferty firmy likon aby zamontowali u nas w domu sterowanie oświetleniem, monitoring i jeszcze kilka spraw związanych z klimatyzacją :)

ola56
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2016, 10:21
Re: Automatyka domowa i nie tylko

autor: ola56 » 13 sty 2017, 18:19

bardzo dobrą firma zajmującą się monitoringiem jest Scazi u mnie w domu i w sklepie instalowali inteligenta sieć i jestem bardzo zadowolona z efektów

Awatar użytkownika
Audrey
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:19
Re: Automatyka domowa i nie tylko

autor: Audrey » 24 mar 2017, 13:56

w takim wypadku trzeba stawiać na profesjonalne rozwiązania. Na takich rzeczach ne należy oszczędzać.

gabate
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:43
Re: Automatyka domowa i nie tylko

autor: gabate » 11 gru 2017, 16:36

Audrey pisze:w takim wypadku trzeba stawiać na profesjonalne rozwiązania. Na takich rzeczach ne należy oszczędzać.


Profesjonalne rozwiązania z dziedziny automatyki ma firma http://aircom.angelfire.com/. Świetne produkty, rewelacyjny serwis, no jednym słowem brawo! :D :D :D


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów