Jaką wybrać fototapetę do salonu

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

lutnie1982
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2017, 11:26
Jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: lutnie1982 » 08 sty 2017, 11:32

Hej dziewczyny .... Właśnie jestem na etapie remontu swojego salonu, właściwie to robi go mąż ale ja mam na głowie wszystkie zakupy związane z tym remontem ponieważ on nie może znieść mojego niezdecydowania i chodzenia godzinami po jednym sklepie. Teraz mam wielki problem z jedną ze ścian pomyślałam że dobrym pomysłem będzie fototapeta ale nie ma pojęcia z jakim motywem. Kwiaty odpadają, widoki jakiegoś znanego miasta też mnie nie przekonują, najbardziej spodobała mi się mapa świata może dlatego że kochamy dalekie podróże, ale nie wiem czy to dobry motyw do salonu. Co wy na to ?

fecperfe
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:09
Kontaktowanie:
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: fecperfe » 09 sty 2017, 12:29

Najlepiej będzie samemu zobaczyć taką fototapetę.

zu_za
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 15 lip 2015, 9:23
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: zu_za » 31 sty 2017, 8:28

Znalazłam kilka rzuć okiem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

karolina_61866
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:38
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: karolina_61866 » 28 lut 2017, 17:29

Proponuję z artcorestudio coś z tych prędzej bym wybrała. Możesz też podesłać zdjęcia wnętrza i eksperci ci pomogą. Ja kupowałam do siebie i ceny są super. Szybko też działa wysyłka. Jak dla mnie firma ma same plusy

nolan
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 07 sie 2017, 12:11
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: nolan » 07 sie 2017, 12:47

Jeszcze nie widziałem fototapety która by mi się spodobała i nie wyglądała (przede wszystkim) kiczowato..

stix
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: stix » 29 sty 2018, 20:35

"lutnie1982" pisze:Hej dziewczyny .... Właśnie jestem na etapie remontu swojego salonu, właściwie to robi go mąż ale ja mam na głowie wszystkie zakupy związane z tym remontem ponieważ on nie może znieść mojego niezdecydowania i chodzenia godzinami po jednym sklepie. Teraz mam wielki problem z jedną ze ścian pomyślałam że dobrym pomysłem będzie fototapeta ale nie ma pojęcia z jakim motywem. Kwiaty odpadają, widoki jakiegoś znanego miasta też mnie nie przekonują, najbardziej spodobała mi się mapa świata może dlatego że kochamy dalekie podróże, ale nie wiem czy to dobry motyw do salonu. Co wy na to ?


Powiem tak, wybierz taki obraz który porusza Twoje serce. To będzie najlepszy wybór, nic na siłę i na pewno nie ze względu na to co innym się podoba. Tylko taka moja rada - nie przesadź z motywem, w sensie by nie przytłoczył pokoju. Resztę ścian koniecznie wymalujcie na gładki kolor, taki który będzie pasować do fototapety. Spokojnie znajdziesz coś w kolorach świata duluxa, mają chyba największy wybór odcieni

opusad
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:00
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: opusad » 13 lut 2018, 19:58

myślę że to zależy od upodobań, mnie podobają się takie fototapety miasta i to najlepiej nocą, choć to bardziej do sypialni. Salon powinien być jasny, promienny, więc może jakieś miasto w ciepłych krajach?

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: asianocon » 19 lut 2018, 14:58

Może jakieś wyjątkowe zdjęcie z wakacji? Tylko z tego co wiem, trzeba je wysłać w bardzo wysokiej rozdzielczości. A jeśli nie masz takie zdjęcia, to firma na pewno ma jakiś katalog, z którego będziesz mogła je wybrać.

Kryspin4
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2018, 10:56
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: Kryspin4 » 22 lut 2018, 9:20

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak panele ścienne 3d zamiast fototapety osobiście mnie bardziej się podobają te panele, wydają się bardziej praktyczne i trwałe.

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: asianocon » 25 lut 2018, 20:50

Może wydrukujecie sobie zdjęcia z waszej podróży lub z ulubionego miejsca.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: tulejka » 08 mar 2018, 13:11

Bo ja wiem jak? Najlepiej tak by nam pasowała i się podobała.

paaula190
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 30 lip 2016, 9:49
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: paaula190 » 20 mar 2018, 16:55

Jakąś elegancką, z ładnym krajobrazem, albo panoramą miasta. Dobrą opcją będzie też obraz, doda wnętrzu odrobione stylu.

Awatar użytkownika
selfcontrol12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2014, 22:10
Lokalizacja: Czeladź
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: selfcontrol12 » 23 mar 2018, 19:25

Faceci rzadko kiedy mają odpowiednie poczucie stylu, radzę więc, żebyś to Ty wybrała fototapetę :D Tematyka podróży jak najbardziej! Może zamiast mapy świata, coś konkretniejszego? Sprawdź fototapety do salonu. Wzorów jest naprawdę sporo :) Może spodoba Ci się zachód słońca nad Mostem Brooklińskim? Ciekawie też wygląda Ziemia z kosmosu. Oj można się odprężyć przy takich widokach! Tym bardziej, jeżeli mamy je u siebie na ścianach i możemy się przenieść w ten świat! :)

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: zmarzlak » 16 maja 2018, 9:01

Pamiętaj też, że bardzo ważne jest odpowiednie przyklejenie takiej fototapety, tak aby nie było żadnych pęcherzyków powietrza itd. Na portalu przytulnewnetrza jest poradnik jak zrobić to dobrze.

mal-wina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2017, 19:00
Re: jaką wybrać fototapetę do salonu

autor: mal-wina » 19 lip 2018, 12:42

Jeżeli nie możesz podjąć decyzji to może jak zapoznasz się z trendami wnętrzarskimi. Zapoznasz się z nimi na ABC wnętrza. Może któryś z proponowanych motywów będzie pasowała do twojego salonu.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości

Gotowe projekty domów