Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
wnetrzaplusogrody.pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2016, 21:28
Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: wnetrzaplusogrody.pl » 28 maja 2016, 20:11

Akademia Wnętrz i Ogrodów zaprasza do współpracy wszystkich, którzy marzą o pachnącym ogrodzie, balkonie oraz przytulnym i nieziemskim wnętrzu…
Projektowanie ogrodów to nasza pasja i z radością pomożemy odnaleźć Państwu niepowtarzalny styl, uchwycić proporcje, dopieścić detale. Wszystko tak, abyście byli dumni z efektu naszej współpracy.

– doradzimy – propozycja „ konsultacja zamiast projektu”
– zaprojektujemy – wykonamy kompleksowy projekt zarówno ogrodu i jak i wnętrza
– zrealizujemy - zakładanie ogrodu przez nasze profesjonalne ekipy ogrodowe i wnętrzowe
– zmodernizujemy – czasem dom lub zielony zakątek potrzebuje metamorfozy

Ogrody są po to by nas zachwycać…:)
Zrealizujmy wspólnie najpiękniejszy ogród na świecie:)

latbaol
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2016, 9:07
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: latbaol » 20 paź 2016, 9:22

W Warszawie nie mało jest dobrych projektantów.

Michu85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 gru 2015, 15:09
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: Michu85 » 04 gru 2016, 16:41

No tak, ale projekt ogrodu to jedno (klient akceptuje), a jego wykonanie to drugie :) Ja miałęm firmę Ogrody A&J dobrze wykonali obie rzeczy. Chciałem ogród z dużą ilością roślinności, którą bardzo lubie. Do tego jeszcze oczywiście nawadnianie + oczko wodne. Teren ze 150 metrów.

sarnecki.p
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2015, 12:24
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: sarnecki.p » 05 gru 2016, 12:15

No to dość skomplikowany ogród. Wlaśnie dobrze, że brałeś firmę, bo samemu to i czasu nie ma i zawsze się wykona jakoś to tak, ze nie wychodzi ładnie.

Michu85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 gru 2015, 15:09
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: Michu85 » 05 gru 2016, 12:40

sarnecki.p pisze:No to dość skomplikowany ogród. Wlaśnie dobrze, że brałeś firmę, bo samemu to i czasu nie ma i zawsze się wykona jakoś to tak, ze nie wychodzi ładnie.


No masz rację, dlatego z braku czasu i po prostu doświadczenia zdecydowaliśmy się na firmę ogrodową. Właśnie nam tak kompleksowo i projekt i wykonanie. W sumie wyszło taniej i szybciej niż byśmy sami robili.

vikis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2015, 20:54
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: vikis » 27 gru 2016, 15:32

Z doświadczenia wiem, ze właśnie taka firma po prostu lepiej się opłaca, bo ludzie właśnie np. wybierają nieodpowiednią roślinność, płacą kupę kaasy, a na drugi rok nie ma efektu już. Firma zapewnia dobór odpowiedni, ale też informcję, jak o roślinność dbać.

wmazuuur
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2015, 10:28
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: wmazuuur » 04 sty 2017, 12:07

Ja sporo akurat czytałem o roślinności, w sieci jest sporo materiałów. Zdjęcia ogrodów też są, wiec łatwo można sobie coś tam narysować. My tak zrobiliśmy i zanieśliśmy do Ogrody AJ, a oni już tam sprawę przechwycili.

Awatar użytkownika
ASETINGER
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2015, 12:23
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: ASETINGER » 31 sty 2017, 22:24

Jeżeli chodzi o sam proces projektowania to nie warto samemu bez odpowiedniej wiedzy zabierać się za to pod warunkiem że chcemy uzyskać przemyślany efekt który będzie nas cieszył na lata ... tak - ogród przecież to nie płytki w łazience które możemy sobie wymienić ... to żywy twór który zmienia się i tworzy efekt przez lata. Ponieważ widzę że polecacie firmy z którymi mieliście do czynienia - to i ja pokuszę się o polecenie firmy www.projekt-ogrody.pl z Warszawy. Facet ma bardzo rzeczowe podejście do tematu - ... na początku spotkania/spotkań dużo słucha jednocześnie zadając konkretne pytania ... po to aby ogród który będzie projektowany najbardziej odpowiadał gustom jego właściciela (a nie projektanta). O wielu sprawach o których nie mieliście pojęcia dowiecie się już na pierwszym spotkaniu - uważam że WARTO.

jopeks
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 08 mar 2017, 23:15
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: jopeks » 07 maja 2017, 11:49

Kiedyś skorzystałem z usług http://rem-ogrody.pl/ założyli mi przepiękny ogród, siedzenie w nim, to czysta przyjemność.

Jans
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: Jans » 26 cze 2017, 15:45

Uważam, że ciekawe projekty wykonuje również ta firma pracownia architektury krajobrazu warszawa. Sprawdźcie sobie szczegóły tej oferty, myślę, że oferta jest naprawdę godna uwagi.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: tulejka » 10 lip 2017, 9:16

Projektować można także samemu, od czego są propozycje w sieci? Ale wiadomo, nie wszystko zrobi się samemu. Jeżeli więc szuka się chociażby architektury ogrodowej w Warszawie i okolicach, to warto zajrzeć na [link do oferty ogłoszenia wygasł], gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji dla ogrodu, jego urządzenia i pielęgnacji.

drewbud24
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:34
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: drewbud24 » 11 gru 2017, 11:48

Dzisiaj wszystko jest nam na tyle dostępne, że sami możemy stworzyć swój wymarzony ogród, pełen pięknych roślin i zakątków. Warto pomyśleć też o moskitierach w miejscach przeznaczonych do biesiadowania.

strugak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2017, 11:47
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: strugak » 01 lut 2018, 9:34

Niedawno udało mi się znaleźć blog o ogrodnictwie http://www.polskidom.com.pl/kwiaty-wiel ... a-dzialke/ tematy są pożyteczne i dotykają najważniejszych i najczęstszych problemów

Laperos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2018, 8:29
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: Laperos » 02 mar 2018, 8:45

Witam serdecznie szukam jakiejś sprawdzonej firmy która oferuje projektowanie wnętrz sklepów , może znacie kogoś takiego? Będę bardzo wdzięczy za pomoc, pozdrawiam!

BioArt
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 20 mar 2018, 13:06
Re: Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

autor: BioArt » 20 mar 2018, 13:25

Akurat jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów to zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy w każdej kwestii na forum :)


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów