Samochód dla kobiety - jaki?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

lidiaa851
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 24 maja 2016, 12:06
Kontaktowanie:
Samochód dla kobiety - jaki?

autor: lidiaa851 » 12 paź 2016, 14:05

Jaki samochód możecie polecić dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale też w miarę tani i ekonomiczny.

arcedr
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2016, 8:38
Re: Samochód dla kobiety - jaki?

autor: arcedr » 13 paź 2016, 8:48

Może mini ?Z doświadczenia wiem że te samochody się podobają.

ignacyy91
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2015, 13:46
Kontaktowanie:
Re: Samochód dla kobiety - jaki?

autor: ignacyy91 » 15 paź 2016, 10:28

Myślę, że Opel Astra Hatchback powinien się nadać - z Opli dobre opinie ma też Corsa. Pozytywne opinie słyszałem też o Toyocie Yaris. Myślisz o nowym, czy używanym? - jeśli o nowym, to poszukaj modeli z poprzedniego rocznika, a jeśli o używanym, to proponuję 4-5 letni model, tylko zweryfikuj przed zakupem jego historię (szczególnie wypadkową), np. na http://www.autobaza.pl i stan techniczny, najlepiej w stancji diagnostycznej.

akademiaroslin
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 paź 2016, 0:54
Re: Samochód dla kobiety - jaki?

autor: akademiaroslin » 16 paź 2016, 11:26

Jako mąż i brat mogę z czystym sumieniem polecić markę Toyota lub każdą inną japońską markę. Auta te cieszą się dużą popularnością, ciężko kupić 3-5 letnie ale warto szukać. Ostatnio siostrze pomogłem znaleźć Yarisa sprowadzonego z USA z automatyczną skrzynią biegów - w mojej opinii jest to bardzo ciekawa opcja dla kogoś kto chce mieć niezawodne auto i korzystać z komfortu jakie daje automat. A i byłbym zapomniał. Jeśli chodzi o samochody japońskie to przede wszystkim polecam silniki benzynowe.

rudzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2016, 22:21
Re: Samochód dla kobiety - jaki?

autor: rudzik » 18 paź 2016, 9:17

A dużo planujesz jeździć? Jeśli nie korzysta się z samochodu codziennie, to moim zdaniem wygodniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z wypożyczalni http://vanfleet.pl/ . Posiadanie auta to niestety duże koszta i zobowiązania, konieczność posiadania garażu itd.

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Samochód dla kobiety - jaki?

autor: Big09 » 02 lis 2016, 11:02

Małe sportowe auto, z lekkim tuningiem [link do oferty ogłoszenia wygasł] to dla kobiety wymarzone auto. Nie pytam o wiek kobiety :roll:


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów