Jak przymocować uchwyt do fasady stropianowej.

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

linaxis
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2014, 20:27
Lokalizacja: Roesrath
Jak przymocować uchwyt do fasady stropianowej.

autor: linaxis » 26 kwie 2014, 20:34

Witam jestem nowy i młody beż doświadczenia , mam takie pytanie , posiadam zasłonę balkonową, którą muszę przytwierdzić do fasady domu, lecz w moim wynajmowanym mieszkaniu jest fasada ocieplana styropianem 10cm, jak mogę to przymocować ? czy wystarczą zwykłe kołki 5cm które przytwierdzę w styropianie ? czy muszę wiercić po za styropian aż w cegłę budynku ? boję się też że jak będę dokręcał śrubę to będzie ona wchodziła w styropian razem z podstawą zasłony bo jest on miękki.

Painarompat
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2014, 8:22
Re: Jak przymocować uchwyt do fasady stropianowej.

autor: Painarompat » 28 kwie 2014, 8:27

Nigdy nie mocuje się kołków w styropianie.Musisz wwiercić się w ścianę.Jeżeli nie chcesz,żeby śruba nie wciskała osłony w styropian ,to podłóż podkładkę pod śrubę i problemu nie będzie.


_______________________________________________________________________________

wózki widłowe używane

Jans
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Jak przymocować uchwyt do fasady stropianowej.

autor: Jans » 17 sie 2016, 15:41

Gdyby ktoś szukał dobrej oferty styropianów, to możecie zajrzeć do www. Jest to polski producent styropianów, a parametry tych styropianów jest bardzo dobra, więc z ofertą możecie się zapoznać.

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Jak przymocować uchwyt do fasady stropianowej.

autor: Big09 » 14 paź 2016, 12:36

W sklepach z materiałami budowlanymi są kołki przeznaczone do zastosowania w fasadzie styropianowej. Nie będzie problemu z ich zakupem.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 57 gości

Gotowe projekty domów