Wentylacja - Termostat

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
Nova23
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 13 maja 2014, 14:46
Wentylacja - Termostat

autor: Nova23 » 19 wrz 2016, 9:13

Cześć, za niedługo będę musiała kupić termostat do mojego nowego mieszkania. Czy ktoś zna się na tym i jest wstanie mi powiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ostatnio znalazłam na stronie BH-RES takie produkty. Czy są one godne zakupu? Pozdrawiam :)

natallia_
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2016, 11:23
Re: Wentylacja - Termostat

autor: natallia_ » 08 paź 2016, 18:22

Ja niestety nie doradzę, ale podepnę się pod temat :) Na wiosnę zaczynamy budować dom. Zastanawiamy się nad montażem wentylacji. Warto coś takiego mieć http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/centrale-wentylacyjne?

coppiousbubble
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2016, 11:08
Re: Wentylacja - Termostat

autor: coppiousbubble » 21 paź 2016, 12:38

Jeśli chodzi o budowę do domu to była jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu i nie wyobrażam sobie, żeby zostało to wykonane po amatorsku, podczas poszukiwań natknąłem się na firmę Budberg i na prawdę nie mogłem trafić lepiej, fachowość w 100% , jeśli nie będziecie wiedzieli jaką firmę wybrać, skontaktujcie się z nimi, na pewno będziecie zadowoleni

Awatar użytkownika
Audrey
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:19
Re: Wentylacja - Termostat

autor: Audrey » 20 cze 2017, 10:35

Jeśli masz problem z wentylacją to proponuję Ci zapoznać się z ofertą firmy http://www.alkonsystem.pl/oferta/serwis/, która zapewni Ci sprawnie działającą wentylację i podpowie Ci, jak postępować w określonych sytuacjach oraz jak radzić sobie z poszczególnymi problemami.

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Re: Wentylacja - Termostat

autor: maaaariusz » 25 gru 2017, 20:06

Odezwij się do http://brawent.pl/badania-jakosci-powietrza-poznan/. Znają się na tym. W sprawie mojej wentylacji całkowicie im zaufałem i nie żałuję. Polecam z czystym sumieniem.

Kryspin4
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2018, 10:56
Re: Wentylacja - Termostat

autor: Kryspin4 » 22 lut 2018, 9:50

Temat nawiewów i klimatyzacji warto powierzyć tej firmie Centroclima - bardzo solidni fachowcy, najlepsze instalacje i wykonanie usług. Polecam gorąco.

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Wentylacja - Termostat

autor: espera » 14 mar 2018, 12:19

Tak samo jak w mieszkaniach tak w większych fabrykach bardzo ważna jest wentylacja pomieszczeń i stanowisk pracy https://ekod.com.pl/oferta/filtrowentylacja/

herendes
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2018, 10:45
Re: Wentylacja - Termostat

autor: herendes » 12 kwie 2018, 10:47

Jeśli potrzebujesz speców od wentylacji to sprawdź tutaj: PSG Systems - wentylacja przemysłowa i filtracja powietrza.
Korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. Polecam.

joahimmatuszak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 11 lis 2018, 22:56
Re: Wentylacja - Termostat

autor: joahimmatuszak » 14 lis 2018, 10:20

Najlepsi fachowcy od wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji, to bez cienia wątpliwości Sceko jeszcze nigdy nie zawiedli mnie i moich najbliższych.

joahimmatuszak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 11 lis 2018, 22:56
Re: Wentylacja - Termostat

autor: joahimmatuszak » 18 lis 2018, 23:48

Super, nie pozostaje mi nic innego jak zarekomendować dla firm, Sceko. Jakość i profesjonalizm to wartości tej firmy, które na pewno nie zawiodą.

Maciej19
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2018, 12:19
Re: Wentylacja - Termostat

autor: Maciej19 » 20 lis 2018, 9:49

Systemy wentylacyjne to podstawa - nie tylko w domu ale także w zakładach pracy. Warta o nie zadbać, również jeśli chodzi o przepływ gorącego powietrza. Dokonując zakupu wysokiej jakości przewodów elastycznych izolowanych możesz skutecznie pozbyć się problemu z zimnem.

A zima nadchodzi dużymi krokami, więc lepiej się zabezpieczyć ;)

TalerzyNieTlucze123
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 sty 2019, 9:26
Re: Wentylacja - Termostat

autor: TalerzyNieTlucze123 » 28 lut 2019, 11:26

Wentylacja jak dla mnie to jest bardzo przydatna. Aktualnie ciężko mi sobie wyobrazić co by się u mnie działo gdybym jej nie posiadał...

alteria
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 17:46
Re: Wentylacja - Termostat

autor: alteria » 31 paź 2019, 14:55

Wentylacja to podstawa w każdym pomieszczeniu. Ja kiedyś o tym zapomniałam i walczyłam z grzybem na ścianach przez kilka lat. Od kiedy zamontowałam wentylację problem zniknął. Warto poczytać czemu wentylacja jest tak ważna.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], martan i 76 gości

Gotowe projekty domów