Ławostół ogrodowy

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

just_matt
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2014, 20:22
Ławostół ogrodowy

autor: just_matt » 11 paź 2014, 20:40

Witam jestem tu pierwszy raz i chciałem pokazać ławostół który zrobiłem w te wakacje nie lubię siedzieć i się nudzić mam 19 lat a początek wakacji na wsi nie zapowiadał się obiecująco więc poszperałem w internecie i znalazłem kilka takich stołów cena mnie zadziwiła bo wahała się między 200-400zł stwierdziłem więc że sprawdzę ile pracy zajmuje coś takiego. Z racji tego że deski miałem koszt materiału wyniósł mnie 0zł oczywiście nie były one pocięte więc sam musiałem je przygotować ręcznie oheblować i przed malowaniem oszlifować. Wszystkie potrzebne narzędzia miałem więc musiałem tylko kupić śruby żeby to stabilnie skręcić. Ogólny koszt tego przedsięwzięcia w moim przypadku to ok 70zł (śruby i 2 puszki farby za 25 zł od sztuki). Mam nadzieję że komuś się to przyda jeżeli chce coś takiego skonstruować mi zajęło to ok 2 tygodni robiąc mniej więcej 3-4h dziennie. Można się przy tym nieźle napocić ale efekt jest naprawdę imponujący i uznanie wszystkich gości że pracą własnych rąk można zrobić coś takiego ;) Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zdjęcie gotowego stojącego już stołu dodam na dniach.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kentukkibic
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2015, 12:59
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:
Re: Ławostół ogrodowy

autor: kentukkibic » 15 sty 2015, 13:05

I ja sie tez pochwale, co zrobilem

Obrazek

krzysztofjarzyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2016, 8:58
Re: Ławostół ogrodowy

autor: krzysztofjarzyna » 27 lip 2016, 14:20

Świetnie wyglądają :) Osobiście jedyne co potrafię zrobić to taboret, który się po czasie wykrzacza :P Ławostół to według mnie świetne rozwiązanie zarówno gdy potrzebujemy tradycyjnej ławy albo stołu. W większości przypadków nie są one wybitnie drogie a bardzo funkcjonalne. Polecam zapoznać się z tym artykułem jeśli do końca nie wiemy czy warto zainwestować w takie rozwiązanie.

TomDrewTarTak
Aktywny
Aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2016, 10:32
Re: Ławostół ogrodowy

autor: TomDrewTarTak » 01 sie 2016, 7:14

Efekt końcowy jest bardzo fajny i nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować. Jeżeli ktoś będzie chciał uzyskać podobny efekt,to warto zerknąć na naszą stronę gdzie znajdziecie podobne propozycje,oczywiście całość solidnie wykonana:)

pobawza
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 01 sie 2016, 10:47
Re: Ławostół ogrodowy

autor: pobawza » 01 sie 2016, 11:01

Samoróbki są najlepsze.

TomDrewTarTak
Aktywny
Aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2016, 10:32
Re: Ławostół ogrodowy

autor: TomDrewTarTak » 09 sie 2016, 9:23

Zgadza się,ale pod warunkiem iż faktycznie wiemy jak je wykonać oraz posiadamy doświadczenie,narzędzia do tego celu. Wtedy faktycznie tego typu samoróbki mają sens i dają ogromną satysfakcję:)

patrycjaolaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:00
Re: Ławostół ogrodowy

autor: patrycjaolaw » 23 sie 2016, 14:05

Witam jak masz kasę to kup jak czas i chęci to można robić

RomusBujak
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 08 lut 2016, 10:47
Kontaktowanie:
Re: Ławostół ogrodowy

autor: RomusBujak » 12 wrz 2016, 6:26

dokładnie takie kupione lepiej wyglądają, jest znaczna różnica w estetyce. Ja swój zestaw ogrodowy kupiłem w Hagea

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Ławostół ogrodowy

autor: fivetrees » 14 wrz 2016, 10:04

Ja myślałam, żeby zrobić taką ławę sama, ale stwierdziłam, że to bez sensu. To wiele pieniędzy pochlania wbrew pozorom.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Ławostół ogrodowy

autor: ogrod876 » 23 cze 2018, 2:46

Jeśli robicie jakąś większą imprezę w ogrodzie to możecie sobie ławostoły jak najbardziej wynająć. Tutaj macie stronę firmy https://www.kompletypiwne.pl/ która zajmuje się sprzedażą i wynajmem. Zdecydowanie będzie to dobra opcja, ponieważ dzięki temu wszystko dobrze się zorganizuje.

LawkaOgrodowa_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 lut 2018, 11:30
Re: Ławostół ogrodowy

autor: LawkaOgrodowa_pl » 02 lip 2018, 11:22

Akurat ławki oraz pozostałe meble do ogrodu, oczywiście dobrej jakości znajdziecie także na naszej stronie, teraz dodatkowo mamy kilka nowych modeli :)


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 43 gości

Gotowe projekty domów