Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: Redakcja » 23 cze 2016, 16:45

Skalniak to dobry pomysł na aranżację fragmentu ogrodu. Poza założeniem, skalniak nie wymaga dużo pracy, a przez prawie cały rok wygląda ładnie. Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie >>
Redakcja

MrozowskiK
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 11 mar 2016, 16:54
Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: MrozowskiK » 23 cze 2016, 16:45

Bardzo lubimy skalniaki, ale źle dobieraliśmy do nich rośliny, dopiero fachowa pomoc z Thomas http://www.thomas.biz.pl/index.php pomogła nam ogarnąć nasz skalniak i cały ogród i dopiero teraz jest tak jak być powinno, czyli i ładnie i nietrudno w pielęgnacji.

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: Ale-ogrod_com_pl » 24 cze 2016, 7:44

Racja,skalniak to bardzo fajny pomysł na dodatek,dekorację do każdego ogrodu i jak najbardziej warto go odpowiednio obsadzić aby pięknie się prezentował każdego dnia. akurat co do samej aranżacji i projekt,to chętnie pomożemy,właśnie to nasza specjalizacja:)
Piękny ogród.

strinsite
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 8:48
Re: Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: strinsite » 24 cze 2016, 9:32

Skalniaki zawsze mi się podobały.

Jonny
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 07 lip 2012, 17:03
Re: Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: Jonny » 25 lip 2016, 14:34

Popieram! Skalniak zawsze fajnie wygląda. Również z żoną w tym roku postanowiliśmy coś zmienić w naszym ogrodzie i najlepszym pomysłem okazał się skalniak. Tylko że noszenie kamieni jest trochę ciężkie dlatego zamieniliśmy je na obrzeża strongeo. Moim zdaniem bardzo oryginalnie to wygląda, a kamienie umieściliśmy tylko gdzie nie gdzie tylko dla dodatkowego udekorowania :D

emi777
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 06 lip 2012, 6:51
Re: Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: emi777 » 26 lip 2016, 10:52

Jonny, z ciekawości, aż musiałam zobaczyć te obrzeża strongeo w internecie. Powiem Ci że faktycznie bardzo ciekawie się prezentują. Tym bardziej że widać nawet po zdjęciach że są solidne.

Jonny
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 07 lip 2012, 17:03
Re: Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: Jonny » 07 wrz 2016, 12:43

I takie właśnie są emi777, więc polecam w 100%. Wiem co mówię, bo miałem różne obrzeża tego typu tylko kupowałem je w supermarketach to były tak giętkie, że nawet wkopać się nie dało. A te są super

Walazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 22 cze 2017, 13:36
Zakładamy skalniak w przydomowym ogrodzie

autor: Walazek » 22 cze 2017, 13:39

Skalniaki są cudowne. Jestem straszną miłośniczką i wreszcie mam możliwość zrobić własny skalniak. Na mojej posesji jest naturalna pochyłość - taka skarpa i chcę zrobić tam skalniak w formie schodków. Widziałam podobny skalniak tu : http://www.domolubni.pl/jak-zrobic-skal ... -ogrodzie/ i bardzo mnie zainspirował.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 145 gości

Gotowe projekty domów