impregnat bruk premium

Wybór nawierzchni ogrodowych jest ogromny ? na co się zdecydować? Jak zaprojektować ścieżki w ogrodzie, jak je wykonać i jak dbać o nawierzchnie? W tym dziale znajdziesz opinie o różnych nawierzchniach i porady jaką wybrać.

Moderator: wika001

wacek1367
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2016, 1:13
impregnat bruk premium

autor: wacek1367 » 05 lip 2016, 1:25

Witam,
Czy ma ktoś doświadczenie z impregnatem jak w tytule? Sprzedawca polecił mi ten impregnat do kostki brukowej, jednak informacja co do zastosowania nie była dokładna i pojawił się problem. Okazuje się, że impregnat nie nadaje się do wszystkich rodzajów kostki. Z rozmowy ze sprzedawcą (niestety po fakcie) wynika że moja kostka jest klinkierowa i dlatego nie chłonie preparatu. Nie spodziewałbym się tego, gdyż cenowo jest ona z dolnej półki, a fachowcem od kostek to ja niestety nie jestem. Powierzchnia wygląda bardzo ładnie, ale niestety jest jak gdyby nie wyschnięta. Ma ktoś jakiś pomysł jak można by uratować moje dzieło?

skperfct
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2016, 11:43
Re: impregnat bruk premium

autor: skperfct » 05 lip 2016, 13:51

Mam dobre doświadczenia z tym impregnatem.

wacek1367
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2016, 1:13
Re: impregnat bruk premium

autor: wacek1367 » 06 lip 2016, 1:23

skperfct pisze:Mam dobre doświadczenia z tym impregnatem.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!!!

Awatar użytkownika
malejczyk1980
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2017, 11:21
Kontaktowanie:
Re: impregnat bruk premium

autor: malejczyk1980 » 16 cze 2017, 14:48

Nie mam doświadczenia z tym preparatem, ale myślę, że jeżeli wejdziesz na http://www.impregnacjakostki.eu to z pewnością znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji.


Wróć do „Nawierzchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów