Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

Dział poświęcony kwiatom ogrodowym, doniczkowym i ciętym. Jeśli zastanawiasz się które kwiaty są łatwe w uprawie, a które wymagające, czy dany gatunek kwitnących roślin będzie odpowiedni do Twojego ogrodu, albo szukasz kwiatowych inspiracji, zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

Welma
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 11 gru 2015, 16:17
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: Welma » 29 sty 2016, 15:55

Mi sztuczne kwiaty kojarzą się głównie z galeriami handlowymi i, jak już wiele osób zauważyło, z cmentarzami. Chociaż mam w pokoju wielki bukiet, ułożony z różnobarwnych materiałowych kwiatów różnych gatunków - to taki misz-masz "odpadków", które zebrały się domu w latach gdy moja Mama zajmowała się produkcją wiązanek. Jest kłopotliwy w pielęgnacji, bo gromadzi się na nim kurz, ale mi się podoba, kwiatki są dobrej jakości, kolorowe i ładne :)

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: Ale-ogrod_com_pl » 24 cze 2016, 7:47

Mi akurat sztuczne kwiaty czasem się podobają,oczywiście nie jeżeli są nagminnie w każdym pokoju,natomiast w łazience jak najbardziej się sprawdzą i będą stanowić element typowo dekoracyjny. Oczywiście wolę te prawdziwe kwiaty,nic nie zastąpi ich wyglądu czy zapachu jakie nam dają.
Piękny ogród.

strinsite
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 8:48
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: strinsite » 24 cze 2016, 9:36

To już nie jest to samo.

oktawiaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2022, 10:02
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: oktawiaa » 06 maja 2022, 10:07

Dla mnie osobiście kwiaty sztuczne są niesamowite może z nich zrobić tyle przepięknych kompozycji i cieszą oczy o wiele dłużej niż prawdziwe kwiaty.

Alina58
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 13:04
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: Alina58 » 24 maja 2022, 13:10

Sztuczne kwiaty stanowią idelany dodatek dekoracyjny. Dzieki nowoczesnym technikom produkcji i staranności wykonaniu wyglądem przypominają żywe kwiaty, czasem aż idzie sie pomylić. Zdecydowanie hitem jest sztuczny storczyk, który nada kolorów każdemu wnetrzu i zachwyci nie jedną osobę.

bemotropka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2022, 19:22
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: bemotropka » 19 lip 2022, 19:25

U mnie niestety, tylko takie mają szansę przetrwać. Uważam, że można znaleźć wiele sztucznych roślin, które prezentują się znakomicie.

Hattie
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2024, 12:36
Re: Co sądzicie na temat sztucznych kwiatków??

autor: Hattie » 04 sty 2024, 12:56

Zaletą sztucznych kwiatów jest przede wszystkim to, że nie więdną. Obecnie na rynku są dostępne rośliny, które bardzo przypominają te prawdziwe.


Wróć do „Kwiaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 25 gości

Gotowe projekty domów