kwiaty Pachira -problem

Rośliny w mieszkaniu i na tarasie, co lubią, a czego nie? Jak je uprawiać i chronić przed szkodnikami i chorobami. Informacje dotyczące na temat różnych gatunków oraz porady jak sobie radzić z problemami w uprawie roślin doniczkowych.

Moderator: wika001

misiek03
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2016, 8:40
kwiaty Pachira -problem

autor: misiek03 » 11 maja 2016, 8:51

Kupiłam w tamtym roku dwa duże kwiatki na balkon o wdzięcznej nazwie PACHIRA. Całe zeszłe lato pięknie rosły i nie było z nimi żadnego problemu, na zimę trzymałam je w mieszkaniu. Niedawno zrobiło się ciepło, więc postanowiłam ponownie wynieść je na balkon i tu pojawił się problem. Liście momentalnie zżółkły i zaczęły opadać. Kupiłam nawet specjalny nawóz, ale nic nie pomogło :( ktoś ma jakieś pomysły co mogło je tak zniszczyć?

sprobio
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2016, 9:40
Re: kwiaty Pachira -problem

autor: sprobio » 21 cze 2016, 10:08

Najlepszy będzie PBM probiominarał, czysty ekologicznie puder o silnym działaniu probiotycznym. Służy on do zaprawiania nasion oraz ochrony systemów korzeniowych i cebulek. Jest wykorzystywany również jako szczepionka doglebowa. Poprzez swoją obecność sprzyja intensywnej kolonizacji szczepów pro biotycznych, co skutkuje wypieraniem pleśni i likwidacją toksyn. Wykazuje swoje pozytywne działanie na polach jako na przykład zaprawa do nasion soi czy ziemniaków. Niewielki koszt owocuje zaprawą organiczną (na 100 kg soi potrzeba 100 do 200 g PBM). Cena hurtowa netto wynosi 70 zł za kg. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 591 511. Strona internetowa http://annasprobio.wix.com/sprobio

drotor
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2016, 6:20
Kontaktowanie:
Re: kwiaty Pachira -problem

autor: drotor » 21 lip 2016, 6:43

Jedne z piękniejszych kwiatów .


Wróć do „Rośliny doniczkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 32 gości

Gotowe projekty domów