Baseny ogrodowe krok po kroku

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: Redakcja » 29 maja 2016, 17:10

Basen w ogrodzie dobrze jest zaplanować na etapie urządzania ogrodu. Unikniemy wówczas dewastacji... Baseny ogrodowe krok po kroku >>
Redakcja

annatyler
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 11 kwie 2016, 18:36
Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: annatyler » 29 maja 2016, 17:10

Przy budowie basenu najlepiej słuchać producenta, szczególnie, że wie najlepiej, jak zamontować swój basen. Sami korzystaliśmy z pomocy fachowców z PoolsFactory, którzy krok po kroku powiedzieli nam, jak powinniśmy przygotować teren i otoczenie, zanim przyjadą do nas na montaż. Basen już od kilku lat działa bez zarzutu.

annatyler
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 11 kwie 2016, 18:36
Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: annatyler » 29 maja 2016, 18:39

Basen może być naprawdę dobrze zrobiony, jeśli słucha się rad producenta. To też istotne przy gwarancji. Najlepiej poczytać na blogu PoolsFactory: www.blog.poolsfactory.pl

annatyler
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 11 kwie 2016, 18:36
Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: annatyler » 30 maja 2016, 20:51

Zdecydowanie lepiej opierać się na zaleceniach producenta. Basenowi basenowi nierówny, a ogólniki tez nie wiele mówią. Posłuchaliśmy rad fachowców z PoolsFactory i to było dobre posunięcie.

Servicespa.eu
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 04 cze 2017, 16:50
Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: Servicespa.eu » 04 cze 2017, 17:16

Szanowni Państwo planując basen ogrodowy w naszym polskim klimacie należy wybrać wersję optymalną i proporcjonalną do zasobności portfela.Istnieje kilka rozwiązań,które sprawdzą się ,przyniosą wiele radości i zabawy nie koniecznie uszczuplając znacząco budżet domowy.Koszt budowy basenu w ogrodzie w dużym stopniu zależy od warunków glebowych, wysokości ewentualnych wód gruntowych i terenu wokół basenu .
Do budowy basenu należy wybrać doświadczoną firmę,najlepiej nie związaną z jednym producentem co daje możliwość większego wyboru opcji i wariantów.Nalezy również sprawdzić czy firma jest samowystarczalna i wykonuje wszystkie prace począwszy od oceny gruntu,wykopania otworu,wykonania zbrojonej płyty betonowej aż po uruchomienie całej instalacji filtracyjno dezynfekcyjnej.Firma wykonująca basen w ogrodzie nie powinna też mieć problemu z ewentualnym sparowaniem instalacji basenu z instalacją solarną lub podłączeniem basenu do instalacji CO . Najprostszym rozwiązaniem, które sprawdza się w polskim klimacie jest podłączenie basenowej pompy ciepła o odpowiedniej mocy dobranej do ilości wody w basenie. Zapraszam na naszą stronę internetową i do kontaktu w razie pytań. www.servicespa.eu

skfiguch
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 06 cze 2017, 9:51
Re: Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: skfiguch » 06 cze 2017, 10:35

Takie akcesoria pewnie bardzo drogie.

michal.doz3
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 26 maja 2018, 19:05
Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: michal.doz3 » 27 maja 2018, 10:43

Taki ostatnim etapem jeśli chodzi o basem to myślę, że dobrze jest zadbać o jego zadaszenie żeby za dużo zanieczyszczeń tam nie leciało. Ja mam u siebie siatkę z fulo.pl i też fajnie się sprawdza

JasnaM
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2018, 12:52
Re: Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: JasnaM » 28 maja 2018, 13:53

Stelażowe i rozporowe baseny ogrodowe można znaleźć tutaj: https://www.hop-sport.pl/. Ja polecam te stelażowe bo są wytrzymałe i można je kupić nie tylko w kształcie okręgu ale także prostokąta ;).

barto776
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 lis 2017, 19:45
Re: Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: barto776 » 28 cze 2018, 18:44

Niedawno skorzystałem z pomocy firmy http://ogrodyhortus.com.pl/ , chciałbym ich Wam polecic, poniewaz jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Specjalizuja sie w projektowaniu i aranzacji ogrodów, Wszystko na najwyzszym poziomie.

joahimmatuszak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 11 lis 2018, 22:56
Re: Baseny ogrodowe krok po kroku

autor: joahimmatuszak » 14 lis 2018, 9:37

Basen to dość spora inwestycja, więc nie wyobrażam sobie, żeby powierzyć taką sumę pieniędzy komuś niedoświadczonemu. Na szczęście, ostatnio z odsieczą przyszli mi fachowcy z https://www.folkpool.pl/pl/firma/filtry ... ch,684.htm i jeśli znajdziecie moment, to zachęcam do zapoznania się z ich możliwościami, bo naprawdę warto. To wbrew pozorom nie jest płatna reklama, po prostu chciałem ich polecić i w ten sposób odwdzięczyć się za wykonaną robotę. :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów