Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: Redakcja » 14 kwie 2013, 6:54

Nie ma lepszego miejsca do zabawy dla dzieci, niż własny ogród. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu... Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie >>
Redakcja

Dasos
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 sty 2012, 16:09

autor: Dasos » 13 maja 2013, 11:42

ogród dla dzieci to świetny pomysł - z zabawy w ogrodnika może powstać prawdziwa pasja :-)

marta_p
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 16 kwie 2011, 22:53

autor: marta_p » 15 maja 2013, 8:54

moim marzeniem była własna zjeżdżalnia w ogrodzie - wtedy zupełnie niedostępna. Teraz to dzieci mają dobrze ;-)

ogrodniczka31
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: ogrodniczka31 » 22 maja 2015, 10:54

Dzisiaj to mamy do dyspozycji tyle możliwości, że na własnym podwórku możemy urządzić mały lunapark.
Mnie bardzo podobają się chociażby ogrodowe domki. Idealne dla małych księżniczek :)
No i dzieciaki na pewno znajdą dla nich mnóstwo zastosowań, bo ich fantazja jest nieograniczona.

ginewra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: ginewra » 04 lut 2016, 8:15

Nasze maleństwo dopiero ma przyjść na ten świat i takie namiary na pewno będą nam potrzebne w późniejszych latach!
Jak na razie wybieramy łóżeczko i zastanawiamy się które wybrać - http://www.smykoland.pl/producent-klups,dCg-zw.html tradycyjne czy z kołyską?

FraniaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2015, 14:14
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: FraniaK » 09 lut 2016, 14:57

Super jest taki plac zabaw w ogrodzie. My też się do tego przymierzamy, znaleźliśmy takiego producenta http://spil.pl/ dzieciaki są zachwycone, bo bardzo fajne tam mają kategorię i generalnie wszystko im się podoba. Dla nas jest super, bo firma ma niezbędne certyfikaty i wiemy, że plac zabaw będzie bezpieczny

TuchMary
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2014, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: TuchMary » 10 lut 2016, 11:50

Taki plac zabaw w ogrodzie to fajna rzecz, pytanie tylko, czy nie znudzi się szybko samotnej pociesze? Ja zdecydowanie jednak obstawiałbym publiczne place zabaw, takie, gdzie dzieciaki mogą spotkać się i pohasać z rówieśnikami. Wtedy dopiero jest zabawa, a nie w pojedynkę lub z rodzicami. Jako dziecko wcale nie lubiłam bawić się sama :)
Dla naszych dzieciaków powinno się stawiać maksymalnie dużo tego typu placów zabaw:
Obrazek
(zdjęcie ze strony Ogrodolandia.pl - sklepu z małą architekturą ogrodową )

Alutka35
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:10
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: Alutka35 » 19 lut 2016, 20:12

ja mam tylko małe mieszkanko...więc zazdroszczę Wam i waszym dzieciom...podeślę link do strony z artykułem o wpływie czasu spędzonego na placu zabaw dla dzieci...jakie pełni on funkcje..http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/w-co-sie-bawic/1396-po-co-dziecku-zabawa-na-placu-zabaw.html wystarczy zaprzyjaźnić sie z sąsiadami i wszyscy na tym skorzystają i jaka frajda będzie dla dzieciaków i ile z tego dla nich płynących korzyści...:)

mikk
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2015, 8:39
Lokalizacja: Białystok
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: mikk » 22 lut 2016, 10:09

Już drugi rok z rzędu przymierzamy się do zakupu placu zabaw. Zależy nam, żeby miał on dwie huśtawki (z tego jedna dla małego dziecka) oraz zjeżdżalnię. Czy możecie polecić sklep, który ma dobrej jakości drewniane place zabaw, ale w dobrej cenie?

benedyktxx
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:20
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: benedyktxx » 25 maja 2016, 7:41

Jeśli szukacie zabawek do dzieciaków to sprawdźcie sobie te namiary- smykoland.pl/wader-garage-z-droga-3m-50400
Posiadają świetny asortyment do dzieciaszków, a za niedługo wypada przecież dzień dziecka.

kornel2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2015, 10:31
Lokalizacja: Katowice
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: kornel2 » 28 cze 2016, 9:57

My już kupiliśmy taki plac zabaw: http://spil.pl/ Z tego co się zorientowaliśmy to jest to dość dobre rozwiązanie. Jak wyczytałem to producent kładzie duzy nacisk na jakość, a urządzenia w jego wykonaniu sa naprawdę z górnej półki: dobre jakościowo a do tego bardzo trwałe.

Kora33
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2016, 9:12
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: Kora33 » 01 lip 2016, 10:19

Taki plac zabaw to świetna atrakcja dla dzieci, szczególnie latem tak jak teraz.

Kubus88
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 kwie 2015, 15:39
Re: Ogród dla dzieci czyli plac zabaw w ogrodzie

autor: Kubus88 » 05 lip 2016, 14:36

Obecnie ogród przygotowuje dla mnie firma http://ogrody-perspektywa.com.pl potem jeszcze tylko plac zabaw i będzie idealnie.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości

Gotowe projekty domów