Kosiarka

Jak pielęgnować rośliny by pięknie wyglądały o każdej porze roku? Informacje o tym, kiedy najlepiej przesadzać rośliny, jak je jak przycinać i rozmnażać oraz jakie są optymalne warunki dla uprawy poszczególnych gatunków.

Moderator: wika001

oluski
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lut 2015, 14:02
Re: Kosiarka

autor: oluski » 01 wrz 2015, 8:37

Nutarnala pisze:
nowakjaro2 pisze:no nie wiem, ja to zawsze kupuje na allegro kosiarki i jestem bardzo zadowolony jak dotąd.


To jednak średnio powinieneś być zadowolony jak piszesz w liczbie mnogiej, że kupujesz kosiarki.
Ja kupiłam z polecenia w sklepie ogrodniczym takim wiejskim dobrych 10 lat temu i trzyma się do dziś :D


trafne i prawdziwe spostrzeżenie :-) No chyba że nowakjaro2 to jakiś taki hurtownik albo kupuje co rok chińskie produkty w stylu NAC :-)

A tak poważne - jak kupisz dobrej klasy i marki sprzęt to masz spokój lata, tym bardziej z kosiarkami elektrycznymi.

ps. Quinteksa dobry wybór. Też bym poszedł tą drogą ale używany quad który mi się marzy (Polaris) kosztuje jednak no około 30 kosiarek po 1 tyś zł każda.

Fabryka-Zieleni
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 wrz 2015, 11:25
Re: Kosiarka

autor: Fabryka-Zieleni » 02 paź 2015, 10:48

Kupno kosiarki to przede wszystkim kwestia jej jakości oraz solidności. Jeżeli zainwestujesz w dobry sprzęt,to nie ma się czego obawiać i spokojnie wytrzyma do 10 lat. warto rzecz jasna szukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami do wyposażenia ogrodu.

Arinue
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Kosiarka

autor: Arinue » 06 paź 2015, 13:56

ZBieram opinie ale nie będę kupować w sklepie tylko na allegro. Mój kumpel kupił używaną i działa bez zarzutu. Są aukcje, gdzie można okazyjnie kupić i do tego nie mam obaw, że przegram bo znam aukcjonera. https://www.aukcjoner.pl/ to jest narzędzie do aukcji na allegro i ebayu. Czy korzystaliście? Ja mam mały budżet więc kosiarkę mogę tylko używaną kupić. Jak macie linki to podsyłajcie.

anetaz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 19 maja 2015, 17:40
Re: Kosiarka

autor: anetaz » 14 paź 2015, 16:00

Ja kupowałam niedawno używaną na olx, jestem zadowolona. Grunt to dobrze ją sprawdzić przed zakupem.

DlaPilarzy.pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 07 wrz 2015, 14:34
Re: Kosiarka

autor: DlaPilarzy.pl » 21 paź 2015, 11:29

Jeżeli zależy Ci na solidności oraz jakości,to polecam zastanowić sie nad kosiarką marki Viking lub Stihl,na pewno będziesz zadowolony,a w niższej cenie znajdziesz je na naszej stronie.

olaf-farmer
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2015, 13:56
Re: Kosiarka

autor: olaf-farmer » 23 paź 2015, 18:00

Pawelo54 pisze:Możecie polecić mi jakąś dobra kosiarkę elektryczną? Zastanawiam się nad tą: http://www.sklepalko.pl/trawniki-koszen ... 22-se.html


AL-KO ma spory wybór w kosiarkach elektrycznych. myślę że to dobry wybór. Ale nie zamykaj sie na jedną firmę. Sprawdź jeszcze Stihla i Honde ( to wyższe półki) oraz budżetowego Ryobi.

e-rosa_pl
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 15 gru 2014, 9:20
Re: Kosiarka

autor: e-rosa_pl » 27 sty 2016, 14:09

Co do kosiarki,to zapraszam także na e-rosa.pl gdzie ich wybór jest naprawdę szeroki,a teraz możecie liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty :)


Wróć do „Prace pielęgnacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów

cron