Piaskownica do ogrodu dla dzieci

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

samodzielna888
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2015, 14:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: samodzielna888 » 05 paź 2015, 12:09

Witam wszystkich tych co mają pociechy i szukają dla nich piaskownicy.
:D
Jest w mega dobrej cenie i kosztuje nieco ponad 100 zł. JEst z przykryciem i z heblowanych desek dzięki czemu nie ma co się odawiać że dziecko skaleczy się drzazgą. Polecam sprawdzona piaskownica zestrony www.narzędzia.pl a konkretnie to ta: http://www.narzedzia.pl/produkty/search ... (120x120cm)%20Darex%20P1
samodzielna

samodzielna888
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2015, 14:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: samodzielna888 » 05 paź 2015, 12:10

Witam wszystkich tych co mają pociechy i szukają dla nich piaskownicy.
:D
Jest w mega dobrej cenie i kosztuje nieco ponad 100 zł. JEst z przykryciem i z heblowanych desek dzięki czemu nie ma co się odawiać że dziecko skaleczy się drzazgą. Polecam sprawdzona piaskownica zestrony www.narzędzia.pl a konkretnie to ta: http://www.narzedzia.pl/produkty/search ... (120x120cm)%20Darex%20P1
samodzielna

anetaz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 19 maja 2015, 17:40
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: anetaz » 14 paź 2015, 16:23

Fajna ta piaskownica, ja kupiłam swoim dzieciom zwykłą, plasikową i też sprawdza się bardzo dobrze :)

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: karna » 21 paź 2015, 13:01

Taka piaskownica to świetna opcja. Dzieciaki uwielbiają zabawy w piasku :)

beniu_ogr
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2015, 23:46
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: beniu_ogr » 27 paź 2015, 23:23

dokładnie. piaskownica dla dzieci to fantastyczna zabawa. Dobrze kiedy ma możliwość zakrywania - można to zrobić poprzez zastosowanie dodatkowych zawiasów. Jako że mamy dzieci w różnym wieku, z najstarszym synem oraz przy wsparciu mojego brata z doświadczeniem manualnym zrobiliśmy własną piaskownicę. Czyli można by powiedzieć że starszy syn robił swojemu najmłodszemu bratu piaskownice. Piaskownica jest prosta, drewniana zamykana w łatwy sposób z okuciami metalowymi.
benek

Awatar użytkownika
ZenekZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2015, 17:00
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: ZenekZ » 10 lis 2015, 19:11

To kwestia gustu, ale ta piaskownica jest brzydka... Nawet bardzo. Piaskownica z założenia ma być dla dzieci, a moich nie zmusiłbym, żeby w takiej się bawiły... Piaskownica powinna być kolorowa, powinna przyciągać uwagę dziecka, no tak, w sumie to mogę ją pomalować, ale po co, jak mogę już taką pomalowaną i przystosowaną do gustów dziecka kupić? :-) Poza tym najlepiej dziecko bawi się z innymi dziećmi na placu zabaw, a nie na własnym podwórku, samotnie lub z rodzeństwem, które także bardzo szybko mu się nudzi...:-)

Awatar użytkownika
ageusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2015, 14:10
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: ageusz » 17 lis 2015, 14:15

sama jak byłam mała to miałam piaskownice w ogródku, niestety teraz nie za bardzo mam ją gdzie u siebie postawić, także na razie dzieciaki maja piaskownicę u babci, na szczęście mamy do niej blisko i często zaglądamy szczególnie w lato :) ja mam tak mały ogródek, że ledwo wcisnęłam stolik z krzesełkami, a piaskownica to już na pewno by nie miała miejsca, chyba musimy się zdecydować na powiększenie naszego ogródka, akurat sąsiedzi chcą działkę sprzedać, także jest ku temu dobra okazja :) pozdrawiam :)

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: fivetrees » 24 lis 2015, 12:10

Piaskownica to bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że możemy sami ją wykonać.

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: zmarzlak » 24 wrz 2016, 11:03

U nas jak chodzi o zabawki ogrodowe to w tym roku hitem był basen z plastikowymi piłeczkami zamiast wody. Basem mieliśmy taki zwykły ogrodowy, a piłeczki stąd, nasza dwójka szalała z piłkami połowę lata.

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: fivetrees » 08 lis 2016, 9:13

To dobry pomysł na zabawkę jesienią/zimą. Ale taki basenik jest do domu, a nie na zewnątrz.

poknakrz
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:06
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: poknakrz » 08 lis 2016, 9:14

Wygląda na dość dobrą.

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: fivetrees » 22 lis 2016, 12:16

A o której teraz piszesz? Bo było tu już sporo propozycji.

ogrodniczka31
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: ogrodniczka31 » 24 lis 2016, 13:06

W przypadku młodszych dzieci taka piaskownica to świetny pomysł. Nie znam chyba żadnego malucha, który nie lubiły bawić się w piasku.
W przypadku starszych dzieci, inwestowanie w tego typu zabawki do ogrodu nie ma większego sensu. Szybko stracą nimi zainteresowanie i zabawki będą stały nieużywane.
Lepiej pomyśleć raczej o zakupie tego typu helikoptera: http://www.hulahop.pl/wiadomosc/jaki-he ... brac/3394/ . Gwarantuję, że dzięki niemu dzieciaki zdecydowanie chętniej będą spędzały czas na świeżym powietrzu.

Albi16
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:55
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: Albi16 » 24 lis 2016, 13:36

no lepsza taka piaskownica niż plastikowa muszla czy żółw... podbijam wątek i zadaję pytanie - my mamy drewnianą, z surowego drewna, oczywiście czasu latem brakło, żeby ją pomalować. Miałem pomysł, żeby przenieść ją na zimę do garażu i wyczyścić no i pomalować. Tylko czym???

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Piaskownica do ogrodu dla dzieci

autor: gardenrun » 12 gru 2016, 11:17

Na Sprzedajemy.pl można znaleźć czasem naprawdę wypasione. Zobaczcie no tę piaskownicę [link do oferty ogłoszenia wygasł] - drewniana, ławeczki, daszek, pełen wypas ;)
Tylko że niestety za jakością idzie i odpowiednia cena.


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów