Super kosiarka

Zastanawiasz się gdzie kupić rośliny, akcesoria ogrodowe, narzędzia? Tutaj znajdziesz opinie na temat poszczególnych produktów i sklepów, a także będziesz mógł porównać ceny i znaleźć okazję.

Moderator: wika001

piotrekdyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 09 maja 2013, 14:20
Super kosiarka

autor: piotrekdyl » 23 maja 2013, 12:57

Niedawno zacząłem urządzać ogród i muszę skosić dość wysoki już trawnik. Czy ta kosiarka będzie się nadawać? http://www.sklepalko.pl/promocje/classic-4-6-b.html Jak myślicie?

mortor
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:37
Re: Super kosiarka

autor: mortor » 14 cze 2013, 14:08

Podstawa przy spalinowej to napęd, bez tego będzie ciężko, al-ko ma plus bo siedzą silniki briggsa czterosuwowe generalnie najbardziej niezawodne obok hondy ktora jest jednak dużo droższa. W tej cenie można jeszcze ewentualnie pomyśleć nad Stigaw podobnej konfiguracji

Strefa-Zieleni_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2014, 8:02
Kontaktowanie:
Re: Super kosiarka

autor: Strefa-Zieleni_pl » 29 sie 2014, 14:01

Tutaj mogę się zgodzić,pomyśl o kosiarce spalinowej z napędem,może są ciut droższe,ale wtedy jakość i przyjemność podczas koszenia jest zdecydowanie wyższa.

zbyszko_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2014, 15:08
Re: Super kosiarka

autor: zbyszko_123 » 03 wrz 2014, 10:44

Racja, na wysoką trawę koniecznie kosiarka z napędem i mocnym silnikiem. Polecam kosiarkę Faworyt GYK51BS750N4W1-V
Ale pamiętaj, że kosiarka nawet najbardziej wypasiona nie poradzi sobie z bardzo wysokim i zapuszczonym trawnikiem. Warto wtedy pomyśleć o zakupie lub wypożyczeniu jakiejś kosy.
Świat jest jak ogród pełen nieskończonej różnorodności.

kosta
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 06 sty 2012, 10:22
Re: Super kosiarka

autor: kosta » 05 lis 2014, 9:55

Ja muszę się z Wami podzielić swoją opinią. Chciałem skorzystać z wyprzedaży, bo mam nową działkę, piękny domek i z zapałem ruszyłem w Internet żeby kupić jakiś sprzęt. Coś mnie podkusiło, żeby ominąć popularne sklepy typu Allegro czy coś. Kupiłem na media expert i jest jeszcze gorzej :( zrażam się do zakupów przez internet. Wy coś kupujecie przez sieć czy realnie robicie zakupy?
mmm...

Michał007
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2014, 10:35
Re: Super kosiarka

autor: Michał007 » 06 lis 2014, 10:47

Osobiście korzystam głównie z Sieci przy zakupach, wychodzi taniej i oszczędzam czas :) ...korzystam z media expert, z Allegro i jeszcze z kilku. Może miałeś ten niefart, że trafiłeś na jakiegoś użytkownika, z którym ciężko się było dogadać, wszędzie tacy są - nie warto się przez nich zniechęcać do takich sklepów, bo to one ułatwiają nam życie! :) ...
Pamiętam swoje pierwsze zakupy przez internet i strach jaki temu towarzyszył (bodajże na Allegro). Trafiłem na jakiegoś mruka, któremu zapłaciłem za towar i nic ...cisza totalna :D ...na szczęście towar doszedł zgodnie z tym co było napisane i korzystam z niego do tej pory.

joonek9
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2014, 17:12
Kontaktowanie:
Re: Super kosiarka

autor: joonek9 » 09 gru 2014, 2:05

Mam spalinówkę NEC z silnkiem Briggsa i mogę śmiało polecić, jak dotąd to trzeba było ja przeczyścić bo filtry były zapchane.

e-rosa_pl
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 15 gru 2014, 9:20
Re: Super kosiarka

autor: e-rosa_pl » 15 gru 2014, 12:29

Jeżeli szukasz dobrej i niezawodnej kosiarki spalinowej,to zapraszam także na nasza stronę,mamy szeroki wybór oraz niższe ceny,miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.

Jucca.pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 sty 2015, 16:21
Re: Super kosiarka

autor: Jucca.pl » 19 sty 2015, 16:56

Silniki Brigssa faktycznie są niezawodne,mam ich kosiarkę już 5 rok i póki co nic złego się nie dzieje,wystarczy tylko na bieżąco serwisować. Oczywiście mowa o kosiarce spalinowej.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Super kosiarka

autor: tetate » 06 lut 2015, 10:30

Ja również zamawiałem w sieci. Szczególnie,że jeśli coś sie nie spodoba to mozemy to zwrócić ( w tym roku mamy na to 14 dni, w zeszłym było to 10 dni).
Jeśli zastanawiacie się nad kosiarką to może warto jest porównać sobie ceny w sklepach internetowych?
Na przykład tutaj jest dobre zestawienie:
http://najtaniej.co/szukaj/kosiarki-elektryczne wszystkich modeli kosiarek elektrycznych jakie można zakupić.
Poczytajcie sobie również koniecznie opinie innych osób na temat danego sklepu internetowego. Warto jest wiedzieć co sądzą o nim inni.

DlaPilarzy.pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 07 wrz 2015, 14:34
Re: Super kosiarka

autor: DlaPilarzy.pl » 07 wrz 2015, 15:30

A jaki budżet posiadasz na zakup kosiarki spalinowej? Bo tutaj polecam zastanowić się nad jednym z modeli Vikinga,akurat na naszej stronie znajdziesz je w niższej cenie,wato zerknąć.

beniu_ogr
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2015, 23:46
Re: Super kosiarka

autor: beniu_ogr » 24 wrz 2015, 17:18

piotrekdyl pisze:Niedawno zacząłem urządzać ogród i muszę skosić dość wysoki już trawnik. Czy ta kosiarka będzie się nadawać? http://www.sklepalko.pl/promocje/classic-4-6-b.html Jak myślicie?


ogólnie AL-KO robi dobre kosiarki; kosztują w miarę normalne pieniądze, mają rozbudowany serwis,dają 3 lata gwarancji, są na sprawdzonych podzespołach i nie są to chińskie produkty. Mają rozbudowaną ofertę, od kosiarek budżetowych po mocne i profesjonalne sprzęty na silnikach Hondy czy linie SOLO. Tak wiec na wysoką trawę znajdziesz coś na bank.
ps. Nie wspominasz o powierzchni trawnika ani o kwocie którą chcesz przeznaczyć na zakup a bez tego trudno dobrać właściwy model. Warto skorzystać z konfiguratora; to przyspiesza i ułatwia wybór odpowiedniego modelu: http://www.al-ko.com/shop/pl/lawnmoweradviser/
benek

Łuki1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2014, 14:19
Re: Super kosiarka

autor: Łuki1980 » 30 wrz 2015, 14:35

zbyszko_123 pisze:Racja, na wysoką trawę koniecznie kosiarka z napędem i mocnym silnikiem. Polecam kosiarkę Faworyt GYK51BS750N4W1-V.


Zgadzam się z kolegą! Ta kosiarka jest na prawdę dobra, sam ją posiadam i chwalę! :)

DlaPilarzy.pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 07 wrz 2015, 14:34
Re: Super kosiarka

autor: DlaPilarzy.pl » 21 paź 2015, 11:20

A zaglądaliście na naszą stronę DlaPilarzy.pl ? Jeżeli nie to czas nadrobić zaległości,ponieważ teraz znajdziecie ciekawe promocje i rabaty na wybrany sprzęt,narzędzia ogrodnicze marki Stihl oraz Viking.

zagorski-tomasz
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 20 kwie 2014, 6:57
Lokalizacja: mazowiecki
Re: Super kosiarka

autor: zagorski-tomasz » 31 sty 2016, 13:16

ten sklep powinieneś reklamować raczej na forach dla majsterkowiczów atak na marginesie to AL-KO ma faktycznie kosiarki z górnej półki i to produkowane w europie na nie w Chinach
Ostatnio zmieniony 31 sty 2016, 13:19 przez zagorski-tomasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Do ogrodu - ceny i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów