Oczyszczalnia przydomowa

Zastanawiasz się jak ogrodzić swoją działkę czy ogród? Które ogrodzenie spełni Twoje wymagania i dodatkowo będzie elementem dekoracyjnym ogrodu? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moderator: wika001

dagaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 03 kwie 2014, 10:16
Oczyszczalnia przydomowa

autor: dagaw » 24 cze 2014, 18:26

Jakie macie zdanie na temat przydomowych oczyszczalni ,czy warto inwestować czy koszty związane z ta inwestycja po czasie zwrócą sie .Proszę o informacje .

gabi0
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2014, 21:50
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: gabi0 » 24 cze 2014, 19:02

Jak najbardziej warto zainwestować w przydomową oczyszczalnie .Nie bedziesz ponosiła żadnych kosztów ,unikniesz brzydkiego zapachu wokół swojej posesji. A co do kosztów to skontaktuj sie z nimi http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/ na pewno dowiesz sie o kosztrach tej inwestycji .

Dakino
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2013, 14:26
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: Dakino » 25 cze 2014, 17:12

Kiedyś się pewnie zwróci

olek39
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:35
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: olek39 » 26 lip 2014, 3:35

glownym problemem jest to ze trzeba zainswestowac w to dobrych kilka tysiecy, inwestycja bedzie zwracac baardzo powoli i nie kazdemy sie oplaci wg mnie

mebleradom
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2014, 21:33
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: mebleradom » 02 sie 2014, 22:20

Odradzam przydomowe "oczyszczalnie" dofinansowywane z unii europejskiej.
To co oni robią to zwykłe szambo bez zabetonowanego dna, a na tym dnie żwir i piasek posypany. I ot cała oczyszczalnia.

Awatar użytkownika
monika92
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 lis 2013, 15:12
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: monika92 » 04 wrz 2014, 10:15

Jestem zdania, że warto. Co prawda nie należy to do małych wydatków, ale pieniądze się zwracają, bo przydomowa oczyszczalnia jest tańsza w eksploatacji od np. szamba ;). Wiem, bo my przez wiele lat mieliśmy szambo, a na kanalizację nie mieliśmy co liczyć - w naszej miejscowości nie ma zbiorczej sieci. Kompletna oczyszczalnia kosztowała ponad 8 tysięcy złotych, były to te urządzenia - http://www.bioires.pl/Kompletna-oczyszczalnia-in-dr%C3%84n-pakiet-e64-679. Po kilku latach użytkowania wiem, że był to dobry wybór, bo oczyszczalnia działa sprawnie, bez nieprzyjemnych zapachów.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: gardenrun » 09 wrz 2014, 8:17

u mnie takie rozwiązanie się bardzo dobrze sprawdziło

Cynober
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2014, 11:00
Re: Oczyszczalnia przydomowa

autor: Cynober » 11 wrz 2014, 10:06

Ja również mogę przychylić się do opinii, że takie oczyszczalnie to dobry pomysł. Jedyną jego wadą są koszty - mowa tu o początkowych kosztach, które zaczynają się na wysokim poziomie. Jednocześnie oczyszczalnie to zawsze lepszy pomysł od szamba. Ja sama jestem na etapie rozpoczynania współpracy, ale kwestia oczyszczalni nie jest mi obca. W domu rodzinnym rodzice spróbowali tych z oferty http://oczyszczalnieprzydomoweadah.pl/ i sobie chwalili, więc ja też sie na nich zdedcydowałam


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów