Tunel

Zastanawiasz się gdzie kupić rośliny, akcesoria ogrodowe, narzędzia? Tutaj znajdziesz opinie na temat poszczególnych produktów i sklepów, a także będziesz mógł porównać ceny i znaleźć okazję.

Moderator: wika001

Eda
Aktywny
Aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:08
Tunel

autor: Eda » 28 mar 2011, 9:30

Witam, chcę kupić mały tunel foliowy, znalazłam w sprzedaży coś takiego: [link do oferty na Allegro wygasł]
Cenę ma zupełnie przystępna - co o nim sądzicie?

saba.solarz
Aktywny
Aktywny
Posty: 259
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:18
Re: Tunel

autor: saba.solarz » 18 maja 2011, 18:01

Wygląda dobrze, można kupić z powodzeniem

bicurka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2013, 14:55
Re: Tunel

autor: bicurka » 22 lis 2013, 11:27

Ja również jestem na etapie poszukiwania jakiegoś dobrego a nie drogiego tunelu foliowego. Sprawdzałam twojego linka, ale niestety trafił do archiwum :( Szkoda bo chciałam porównać z tym co ja znalazłam :?
Ale może mi ktoś doradzi czy takowy zda relacje, podaje linka http://dascompany.pl/namioty-i-szklarni ... 3x8-24m-2/
Pierwszy raz spotykam się z zieloną folią w tunelu i powiem szczerze nie wiem czy to dobre rozwiązanie, może wy macie doświadczenie z taką folią. Czekam na info :lol:
Obrazek
[/url]

Strefa-Zieleni_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2014, 8:02
Kontaktowanie:
Re: Tunel

autor: Strefa-Zieleni_pl » 29 sie 2014, 14:01

Jeżeli tylko cena Ci odpowiada to czemu nie,ja osobiście polecam także poszukać w innych,równie dobrych sklepach internetowych z artykułami do ogrodu,wybór masz naprawdę szeroki.

Jucca.pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 sty 2015, 16:21
Re: Tunel

autor: Jucca.pl » 19 sty 2015, 16:48

Tunele foliowe do swojego ogrodu w niższej cenie dostępne są w naszym centrum,wystarczy zerknąć,a oczywiście cały czas możesz liczyć na nasza pomoc:)


Wróć do „Do ogrodu - ceny i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów

cron