Wata szklana.

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

Kaspianmazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2014, 16:03
Wata szklana.

autor: Kaspianmazur » 22 sie 2014, 18:14

Witam czy jest coś czym mógłbym usunąć watę szklaną i dobrze się jakoś zabezpieczyć by nigdzie nie wpadła?
Proszę o pomoc nienawidzę prac przy tym materiale : /

RomanSzwagier
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2014, 19:53
Lokalizacja: ZeWsi
Re: Wata szklana.

autor: RomanSzwagier » 23 sie 2014, 0:37

Witaj. Przy Wacie musisz bardzo uważać. Znam dobrze jak strasznie wszędzie wchodzi i później same problemy są. Lahti Pro ma odpowiedni ubiór i okrycie twarzy. Maska jak maska, ale ubiór jest elegancki bez dziur, bez niepotrzebnych nieszczelnych miejsc taki biały kombinezon można tak to nazwać.
To wiele bardziej ułatwia sprawę. Wiele problemów dzięki dobrze dobranemu ubraniu do roboty zniknęło : )

Kaspianmazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2014, 16:03
Re: Wata szklana.

autor: Kaspianmazur » 26 sie 2014, 0:04

Panie a jak z tą watą? Czym łatwo ją usunąć?

RomanSzwagier
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2014, 19:53
Lokalizacja: ZeWsi
Re: Wata szklana.

autor: RomanSzwagier » 26 sie 2014, 0:09

hehe załatw Trytona odkurzacz/dmuchawe 2400 W !
Zwiej to do sąsiada, albo powoli z torby usuwaj w miejsce do tego przeznaczone :)

olek39
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:35
Re: Wata szklana.

autor: olek39 » 28 sie 2014, 23:49

Roman a czy te lahti to są takie maski full-cover czy zwykłe przeciwpyłówki na usta/nos? Mam taki problem że obiecałem rodzicom usunąć stary obornik z obory ale jestem w stanie pracować przez alergię na kurz :evil: a zwykłe papierowe maseczki z kiosku non stop spadają mi z twarzy.

Strefa-Zieleni_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2014, 8:02
Kontaktowanie:
Re: Wata szklana.

autor: Strefa-Zieleni_pl » 29 sie 2014, 13:49

Jeżeli szukasz odpowiedniego stroju to polecam przede wszystkim zacząć od sklepów internetowych z artykułami ogrodniczymi,tam spotkasz szeroki wybór i ceny też będą o wiele niższe.

fecperfe
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:09
Kontaktowanie:
Re: Wata szklana.

autor: fecperfe » 30 mar 2017, 7:47

Szklana wata zawsze dobrze się sprawdza.


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów

cron