Kosiarka

Jak pielęgnować rośliny by pięknie wyglądały o każdej porze roku? Informacje o tym, kiedy najlepiej przesadzać rośliny, jak je jak przycinać i rozmnażać oraz jakie są optymalne warunki dla uprawy poszczególnych gatunków.

Moderator: wika001

Pawelo54
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2014, 12:12
Kosiarka

autor: Pawelo54 » 25 mar 2014, 11:36

Możecie polecić mi jakąś dobra kosiarkę elektryczną? Zastanawiam się nad tą: http://www.sklepalko.pl/trawniki-koszen ... 22-se.html

nowakjaro2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2014, 19:20
Kontaktowanie:
Re: Kosiarka

autor: nowakjaro2 » 25 mar 2014, 19:49

no nie wiem, ja to zawsze kupuje na allegro kosiarki i jestem bardzo zadowolony jak dotąd.

Alles1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2014, 14:21
Lokalizacja: Białystok
Re: Kosiarka

autor: Alles1990 » 27 mar 2014, 14:38

Ja polecam kosiarki z tej strony:
http://www.krysiak.pl/oferta/kosiarki/k ... ektryczne/
A zwłaszcza model Grizzly ERM 1231G ,który mam osobiście i uważam za niezawodny :)
______________________________________________________________________________
rekuperacja

zwrotyangielskie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2014, 13:45
Lokalizacja: google
Kontaktowanie:
Re: Kosiarka

autor: zwrotyangielskie » 03 maja 2014, 13:44

Może być. Dobra też jest podkaszarka elektryczna.

FloriniPL
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2014, 8:53
Re: Kosiarka

autor: FloriniPL » 07 maja 2014, 18:48

Witam Wszystkich Użytkowników na forum:) Jeżeli mowa o kosiarce to na początek warto byłoby podac jaki budżet posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy coś odpowiedniego,jaka jest powierzchnia trawnika do koszenia? Może lepszym wyborem będzie kosiarka spalinowa?

krisy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2014, 11:37
Re: Kosiarka

autor: krisy » 08 maja 2014, 11:48

Też polecam sprzęt ogrodowy ze sklepu sklep.krysiak.pl Oferują dobry sprzęt w przystępnych cenach, serwis i dają gwarancję na swoje produkty. Ja mam od nich kosiarkę spalinową marki Faworyt i jestem zadowolona. Pozdrawiam!

AmadeuszDeusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2015, 7:57
Re: Kosiarka

autor: AmadeuszDeusz » 23 cze 2015, 11:10

ja mam elektryczna za niecałe 200zł kupiona i naprawde dobrze się sprawuje, odpukac ;)

Quinteksa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2015, 19:09
Re: Kosiarka

autor: Quinteksa » 26 cze 2015, 10:44

Ja się zastanawiałam kiedyś nad taką fajną dużą kosiarką spalinową. Ale zamiast tego kupiłam quada :)

oluski
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lut 2015, 14:02
Re: Kosiarka

autor: oluski » 29 cze 2015, 18:37

Pawelo54 pisze:Możecie polecić mi jakąś dobra kosiarkę elektryczną? Zastanawiam się nad tą: http://www.sklepalko.pl/trawniki-koszen ... 22-se.html


byłem ze swoją kosiarką na serwisie kilkanaście dni temu. W rozmowie z pracownikami serwisu wyszło że na popularności zyskuję marka SOLO. Ponoć znani są w świecie z specjalistycznych narzędzi ogrodowych. Z tego co mi wiadomo SOLO zostało nabyte właśnie przez AL-KO. Tak wiec nie wykluczone ze decydując się na markę AL-KO wybierasz w jakimś stopniu rozwiązania potentata w branży ogrodniczej.

Zresztą warto spojrzeć na ten model kosiarki; nie dość że SOLO, to na potężnym i rewelacyjnym silniku z Hondy, złożona w Austrii, na 3 letniej gwarancji i za rozsądne pieniądze jak na takie parametry i cechy.

Obrazek

http://www.al-ko.com/shop/pl/produkty/t ... -vs-h.html

Lila13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 wrz 2014, 15:43
Kontaktowanie:
Re: Kosiarka

autor: Lila13 » 02 lip 2015, 10:33

Ten Twój wybór wygląda bardzo ciekawie, choć w sumie podobnie do kosiarki, którą ja sobie upatrzyłam, podobno jest lekka w obsłudze, a to dla mnie ważne, bo nie mam tyle siły, żeby się jakąś ciężką posłużyć, a niestety często w ogrodzie bywam bez mężczyzny. Dla mnie tylko kosiarka spalinowa z napędem wchodzi w grę, wszystkie ręczne, do noszenia czy coś odpadają. Chcę chyba tę https://kosiarka.pl/produkt-kosiarka-sp ... -3046.html choć jeszcze ostatecznej decyzji nie podjęłam. Musze się przyjżeć tej propozycji, którą tu znalazłam. Czy ona ma gwarancję?
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

ogrodniczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2015, 10:45
Re: Kosiarka

autor: ogrodniczkaa » 30 lip 2015, 10:59

Ja tam nie jestem zwolenniczką kosiarek elektrycznych, bo zawsze się boję, że skoszę kabel :D :D :D
Dużo lepiej posługuję się kosiarką spalinową, chociaż czasem mam problem z odpaleniem, kiedy silnik jest zimny. Trzeba się wówczas czasem namachać, żeby ją ruszyć.

ogrodniczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2015, 10:45
Re: Kosiarka

autor: ogrodniczkaa » 30 lip 2015, 11:00

Ja tam nie jestem zwolenniczką kosiarek elektrycznych, bo zawsze się boję, że skoszę kabel :D :D :D
Dużo lepiej posługuję się kosiarką spalinową, chociaż czasem mam problem z odpaleniem, kiedy silnik jest zimny. Trzeba się wówczas czasem namachać, żeby ją ruszyć.

lucynka44
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 2014, 15:56
Re: Kosiarka

autor: lucynka44 » 10 sie 2015, 8:42

Tak jak pisali poprzednicy dużo zależy od posiadanego budżetu, jednak warto trochę dołożyć i kupić kosiarkę spalinową. Nie ma ciągnących się po ziemi kabli i można nią bez problemu kosić większe powierzchnie. Ja wybrałabym Hondę lub Al-Ko. Miałam kosiarki obu tych firm i sprawowały się bez zarzutu. Oczywiście każda ma swoją "żywotność".

sonar5
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2015, 10:17
Re: Kosiarka

autor: sonar5 » 11 sie 2015, 19:24

Kosiarka ręczna bardzo się sprawdza, jest tania w eksploatacji i żywotna

Nutarnala
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:22
Re: Kosiarka

autor: Nutarnala » 18 sie 2015, 9:50

nowakjaro2 pisze:no nie wiem, ja to zawsze kupuje na allegro kosiarki i jestem bardzo zadowolony jak dotąd.


To jednak średnio powinieneś być zadowolony jak piszesz w liczbie mnogiej, że kupujesz kosiarki.
Ja kupiłam z polecenia w sklepie ogrodniczym takim wiejskim dobrych 10 lat temu i trzyma się do dziś :D


Wróć do „Prace pielęgnacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów

cron